×

Powrót do domku - i co na mnie czekało?

Jestem w domku!
Wróciliśmy z Krzysiem w piątek wieczorem. Jednak remontu ciąg dalszy, ale możemy już być na miejscu. W sumie zostało domalowanie jednej ściany i położenie podłogi, która będzie dopiero we wtorek.
Teraz zamiast długiej wąskiej kuchni i malutkiego pokoiku, który nie był używany, mam jedno superowe i spore pomieszczenie. W końcu będę miała Krzysia non stop na oku. Jeszcze półki, obicie tapczaniku. Pracy jest jeszcze sporo, ale dobrze, że mam takiego SUPER MĘŻA, który wszystko potrafi :)

W domku czekały na mnie:

Przesyłka z próbkami od producenta marki Seboradin. Poprosiłam ich o próbki, bo po diecie bardzo wypadają mi włosy. Szkoda tylko, że szampon jest dla mężczyzn. Nic to, szampon zużyje mężuś a ja maskę.


 I Bratóweczka przywiozła mi piękne lakierki z Avon. Były w cenie ok. 10 zł za sztukę, ale ja je dostałam w prezencie. Na drugim zdjęciu lepiej widać odcień koralowego.Lubicie lakiery z Avon? Albo macie już jakieś doświadczenie z Seboradinem??

Dajcie znać

Anna

9 komentarzy:

 1. Seboradinu nie używałam, lakierów Avon też nie, ale te mają świetne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Seboradin , używałam sporo produktów z tej firmy , mam nawet recenzje na swoim blogu: malynowerecenzjekosmetyczne.blogspot.com ;) Myślę , ze ci się spodoba . Chociaż jeśli wypadają Ci włosy to maja dobry lotion z czarną rzodkwią .;p

  a takie pytanie te próbki otrzymałaś za darmo czy jak ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Lakiery z Avonu lubię bardzo, chociaż dużo osób skarży się na ich trwałość albo krycie to u mnie sprawdzają się bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesli chodzi o Seboradin - wiele dziewczyn poleca wcierkę Seboradin Niger z czarną rzodkwią ( http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=34432 ), a jako odżywkę d/s balsam z żeń szeniem ( http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41050 .

  Jeśli chodzi o balsam to nawet sama Anwen go wychwala - moje guru włosowe :D.
  Oba te produkty lądują na mojej wishliście :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie używałam lakierów z Avonu, ale kolory mają bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kolory lakierów z Avonu są cudowne jednak nie lubię ich bo ciężko się nakłada:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja używałam Seboradin Niger z czarną rzodkwią. Mimo, że śmierdział, bardzo poprawił stan moich włosów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi się spodobały kolorki tych lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne kolory lakierów. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger