×

TAG: Co zrobisz, aby te święta były bardziej magiczne?

Witajcie!

Nowy TAG w Blogosferze :) Co zrobisz, aby te Święta były bardziej magiczne?
Twórcą TAGu jest Berciuch, a ja zostałam otagowana przez Strefę Zmysłów.
Obu Paniom bardzo dziękuję! ZASADY:

Po prostu umieść powyższy obrazek w swojej notce oraz napisz, co zrobisz w tym roku, aby te święta były jeszcze bardziej magiczne! Chodzi o to, aby oderwać swoje myślenie o świętach od przystrojonych witryn sklepowych, okazyjnych promocji czy jarmarków świątecznych i pomyśleć, co możesz dać od siebie, aby magia świąt wypłynęła prosto z serducha, zamiast z telewizora i reklam Coca Coli. :) Nie muszą to być wielkie zamierzenia, może w tym roku upieczesz pierwsze w swoim życiu pierniczki? Może naszpikujesz pomarańcze goździkami, aby ich aromat wypełniał cały dom? A może wraz z bliską osobą w spokoju ubierzesz choinkę i zatrzymasz się na chwilę, aby porozmawiać z nią dłużej i wypić ciepłe kakao? Pełna dowolność dozwolona! :) Kiedy już podzielisz się swoimi pomysłami, otaguj kolejnych pięć osób :)

 Cieszę się, że zostałam tym TAGiem otagowana ;)
Skłonił mnie on do refleksji, cóż ja takiego zrobię, aby te Święta były bardziej magiczne? Hmm...
Jak co roku kupię prezenty i pięknie je zapakuję. I znów będę miała największy problem - co dla mojego skarba przyniesie gwiazdka. Wigilię spędzimy u rodziców męża. Będą przygotowania potraw, ubieranie choinki, ale ja przyjadę "na gotowe", ale zawsze z jakąś potrawę przygotowaną w domku i zazwyczaj są to kruche paszteciki ze słodką kapustą, których nauczyła mnie moja mama. Złożymy sobie życzenia, połamiemy się opłatkiem, zjemy wigilijną kolację, rozpakujemy prezenty.Będziemy wspominać jak Juniorek rozbijał banieczki i zrywał cukierki z choinki oraz łezka nam się zakręci, ze to pierwsze Święta bez Babci Józi.
Co ja zrobię?
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby Junioreczek odczuł magię świąt, a to nie jest prosta sprawa. Postanowiłam, że w tym roku ubiorę w domku malutką choinkę, chciałabym żywą, aby Juniorek choć w ten sposób mógł tą choinkę poczuć, chociaż zapachem. Będę mu śpiewać kolędy i wymyślę jakiś wspaniały prezent - płyty z muzyką, może pozytywkę, może książeczki. Zrobię pachnące ozdoby - właśnie pomarańczę z goździkami, i przyniosę szyszki, żeby mógł je poczuć.
Całą rodziną sprawimy, aby odczuł, że Święta to wyjątkowo magiczny czas, kiedy jest się z najbliższymi.

A ja Taguję
Mentoskę   http://ambasadorka-testerka.blogspot.com/
Pigeons Beauty   http://pigeonsbeautyblog.blogspot.com/
Glamourkę89   http://glamourka89.blogspot.com/
Silver   http://caipiroska1.blogspot.com/
Catherine0219   http://catherine-beauty.blogspot.com/
I wszystkich , którzy chcą na ten TAG odpowiedzieć :)

Pozdrawiam Was serdecznie
Ania

7 komentarzy:

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger