×

Mikołajki dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci 2014

WITAJCIE!!!Ehhh... tak, wiem, że Mikołajki to już odległa przeszłość, ale z różnych powodów dopiero teraz mam czas, żeby o nich napisać. Trochę się u mnie pozmieniało... ale o tym może innym razem.
Co, jak i dlaczego zostało już napisane w TYM POŚCIE >> KLIK << więc zapraszam Was do przeczytania.

W tym roku niestety nie udało nam się uczestniczyć w Mikołajkach ale za to Mikołaj przyjechał do nas :) A  pomocników Mikołaj miał w tym roku dość sporo :) A ja się cieszyłam, że mogłam chociaż w ten sposób podziękować Hospicjum za pomoc i wsparcie jakie dostajemy. Mikołajki dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci odbyły się 06. grudnia w KINIE WRZOS w Krakowie. Na spotkanie ze Świętym Mikołajem przyjechały dzieciaczki chore wraz ze swoim rodzeństwem i rodzicami. Wszyscy przybyli mieli świetną zabawę, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach :)
Widzicie te uśmiechnięte buzie?!
Bardzo żałuję, że nie udało nam się być razem z nimi :( zdrówko Krzysia na to nie pozwoliło, niestety.

A teraz chciałam Wam pokazać jakie Elfy wspomogły Mikołaja i jakie "zabawki" przysłały :)Pierwszym Elfem jest marka PAT&RUB ( KLIK) :D Ten Elfik przygotował zestawy kosmetyków - coś dla Mamy i dla Dzieciaczka :)

http://www.patandrub.pl/
Drugim Elfikiem jest marka OCEANIC ( KLIK ) - producent marek AA ( KLIK ) i OILLAN ( KLIK ), które przygotowały ogromną paczuchę kosmetyków dla dzieciaczków i ich rodziców.

http://kosmetykiaa.pl/

http://oillan.pl/
Następnie do Hospicjum zawitał Elfik SCANDIA COSMETICS ( KLIK ) producent marki The Secret Soap Store i przytargał ze sobą  zestawy pachnących kosmetyków!

http://www.scandiacosmetics.pl/produkty.php?lang=PL

Kolejne dwa Elfy przyszły razem  by,  jak zawsze, wspomóc prezentami. A te Elfy to LIRENE ( KLIK ) oraz PHARMACERIS ( KLIK i przysłały one kosmetyki, kredi, odzież oraz jedzonka.

http://lirene.com/

http://www.pharmaceris.pl/pl
Elfik REVITALASH ( KLIK ) przysłał śliczne maskotki.

http://revitalash.pl/Elf VIPERA ( KLIK ) przysłał farbki do malowania twarzy :) ( była radocha )

http://www.vipera.com.pl/pl/index.phpElfik WYDAWNICTWO NASZ KSIĘGARNIA ( KLIK ) dzięki KASI MAJGIER ( KLIK ) ( DZIĘKUJEMY!!!) sprezentował książeczki dla dzieci i młodzieży

http://nk.com.pl/Elfik CELIKO ( KLIK ) przysłał bardzo dużo smakołyków  dla głodnych brzuszków!!! Mniam, mniam!!!!
http://www.celiko.com.pl/
Elfik z EVELINE ( KLIK ) przysłał jak zwykle wielkie pudło kosmetyków a pokazuję tylko namiasteczkę, ponieważ  w hospicjum gdzieś uciekło zdjęcie paczki od tego Elfa!

http://eveline.pl/
Elfik z EKOA ( KLIK ) przysłał kilka soli do kąpieli

http://www.ekoa.pl/
Elfik z AMBASADY PIĘKNA ( KLIK ) kosmetyki do włosów

http://ambasadapiekna.com/
Jak widzicie ELFIKI miały naprawdę dużo pracy w tym i roku i bardzo, bardzo się postarały!!!! Zarówno ja, pracownicy Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci jak i wszystkie obdarowane przez ELFIKI Rodziny -

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!

Jesteście WSPANIALI!!!!
To cudowne, że możemy liczyć na Waszą pomoc!!!! Wiele z Elfików wspiera każdą naszą Akcję za co jeszcze większe DZIĘKUJEMY!!!

ELFIKI KOCHANE LICZĘ NA WASZĄ POMOC RÓWNIEŻ PRZY KOLEJNYCH AKCJACH!!!!

My niestety nie jesteśmy już pod opieką Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie, ponieważ wg przepisów NFZ nie można łączyć opieki hospicyjnej wraz z wentylacją domową i jest to jedyny powód, z którego jest mi tak w ogóle bardzo, bardzo przykro. W kontakcie z Hospicjum jesteśmy cały czas i jestem bardzo z nim związana emocjonalnie - dlatego też mam zamiar organizować i wspierać kolejne Akcje! Spędzone z nimi dwa lata dały mi dużo siły i wiary w to, że sobie poradzę!!! I tak też będzie!!!!
Kochane Hospicjum - bardzo, bardzo Wam dziękuję ZA WSZYSTKO!!!!!!!

Buziaki dla Was!
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger