×

Le Petit Marseillais - Po raz drugi zostałam #AmbasadorkaLPM

Witajcie Kochani!

Wczoraj spotkała mnie niespodzianka :)
Kurier zapukał do drzwi z paczuszką ambasadorską marki Le Petit Marseillais. A dlaczego niespodzianka? Tak, zgłaszałam się do programu ale albo nie dostałam albo nie zauważyłam maila z informacją, iż zostałam wybrana... no cóż :) Cieszę się bardzo, ponieważ bardzo bardzo lubię żele pod prysznic tej marki i nawet dwa miałam już domu, co zobaczycie na poniższych zdjęciach :)

Wczoraj na FB i Instagram był już szał ciał - a raczej paczek ambasadorskich :)
Owszem, to dwa żele, ale cała otoczka akcji jest naprawdę bardzo fajna. Paczka przychodzi pięknie zapakowana, z listem, książeczką i próbkami dla koleżanek:) Czy to nie jest miłe i przyjemne? Oczywiście, że jest!

W paczce ambasadorskiej znalazłam duży żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu Pomarańcza & Grejpfrut, który dla mnie pachnie raczej jak Pomarańcza i Pomelo, oraz żel pod prysznic Werbena i Cytryna, który jest niesamowity i dla mniepachnie jak jednaz serii Pat&Rub i tylko nie wiem czy bardziej jak seria Rewitalizująca ( chyba tak) czy jak Orzeźwiająca. W każdym razie zapachy obu produktów bardzo mi się podobają i będą idealne na nadchodzące lato :)

Poniżej zobaczycie jeszcze dwa żele, które mam i które regularnie kupuję :) Szczególnie Brzoskwinia  i Nektarynka jest moim ulubieńcem :)
A Wam chciałam jeszcze przybliżyć informacje, które są zawarte w książeczce dołączonej do paczki :) Piękne zdjęcia...
Buziaki dla Was!
A ja... Lecę pod prysznic :) Pomarańczowo - grejpfrutowy prysznic!!!!

Ania | KosmetykoholizmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger