×

Moje pierwsze hybrydy ❤

Cześć :)

Jeżeli często tu do mnie powracacie, to wiecie, że przestałam malować paznokcie tradycyjnymi lakierami. z moich paznokci lakiery bardzo często odpryskiwały a to jest ryzyko przy moim Juniorku, żeby nic nie wpadło nie tam gdzie trzeba.
Przez około pół roku w ogóle nie malowałam paznokci. Nic a nic. Nawet odżywki :) Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że musiała mieć cały czas bardzo krótkie paznokcie ponieważ moje są dość twarde ale cienkie. Nawet krótkie paznokcie były bardzo ostre i zdarzyło się, że drapnęłam Krzysia. No i oczywiście chciałam mieć jakiś kolor na paznokciach :)
Po długich namysłach zdecydowałam się na manicure hybrydowy. Miałam już kupować zestaw z Pierre Rene, ale pomyślałam, że wpierw zrobię paznokcie u kosmetyczki żeby sprawdzić czy ten rodzaj manicure się u mnie sprawdzi. Wiadomo, że nawet lakier hybrydowy może odchodzić od płytki, co zdarzyło mi się kilka lat temu gdy zrobiony miałam manicure żelowy.
Jeżeli manicure hybrydowy się u mnie sprawdzi to wtedy zainwestują w lampę i zestaw :) Całyczas mam dylemat między Pierre Rena a Semilac.
To się zobaczy jeszcze.

Dzisiaj chciałam Wam pokazać manicure zrobiony przez profesjonalistkę.
Lakiery BASE i TOP były marki SEMILAC natomiast kolor to COSMETICS ZONE PST1


Cosmetics Zone PST1Cosmetics Zone PST1

Cosmetics Zone PST1

Cosmetics Zone PST1

Cosmetics Zone PST1

Cosmetics Zone PST1

Cosmetics Zone PST1

Cosmetics Zone PST1I jak Wam się podoba? Ja od dwóch dni cały czas oglądam swoje paznokcie :D - nic w tym dziwnego gdy kolor zagościł na nich po ponad 6 miesiącach :)

Mój mani zrobiony został przez Sylwię :) TUTAJ LINK do jej profilu na FB gdzie pokazuje swoje prace.

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger