×

❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤ Serum nawilżajaco - kojace

Witajcie :)

Wenę do napisania dzisiejszego posta tchnął we mnie wczorajszego poranka dźwięk wydany przez ostatnią pompkę serum :) Jak wiecie, bądź przypuszczacie, dźwięk ten wcale nie jest kojący... brzmi raczej jak "prrr, prrr" i w dodatku zwiastuje smutną wiadomość, jeżeli dotyczy kosmetyku, którego używamy z przyjemnością i lubimy. Ale do napisania o serum mnie natchnął :)NUXE Serum Crème Fraîche® de Beauté❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤

Opis produktu
24-godzinne nawilżające i kojące serum w skoncentrowanej postaci, polecane jest dla kobiet mających cerę wrażliwą, każdego rodzaju skóry.

Działanie
Serum Crème Fraîche de Beauté wzmacnia działanie nawilżające (8 mleczek roślinnych, sok z aloesu). Koi skórę i uwalnia ją od uczucia dyskomfortu (Biały kwiat migdałowca oraz kwiat pomarańczy). Utrzymuje też optymalny poziom nawilżenia skóry (soliród i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia).

Doskonale koi i odżywia skórę, uwalniając ją od dyskomfortu- uczucia ściągnięcia skóry.

Przyjmowanie
Nakładaj Serum Crème Fraîche de Beauté rano i/lub wieczorem, na twarz oraz okolice oczu:
    Skóra normalna do mieszanej, nakładaj samo Serum Crème Fraîche® de Beauté , lub pod produkt stosowany do codziennej pielęgnacji.
    Skóra sucha i bardzo sucha, nakładaj Serum Crème Fraîche® de Beauté pod produkt stosowany do codziennej pielęgnacji.

Cena / pojemność: ok. 80 zł / 30 ml


❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤

❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤

❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤

❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤ SkładDecyzję o wyborze tego serum podjęłam po przeczytaniu Recenzji Aswertyny :) ( KLIK )
Skusiła mnie obietnicą dobrego nawilżania a akurat nawilżania potrzebowała właśnie moja skóra, która może i jest mieszana ale jednocześnie jest odwodniona.
Tak! AS miała rację. Serum bardzo dobrze nawilża skórę! Ale po kolei...

Konsystencja serum jest rzadka ale nie spływa z palców. Pompka zamyka się poprzez przekręcenie ( blokuje się wtedy) i, po otwarciu oczywiście i naciśnięciu, dozuje odpowiednią dawkę produktu - jedna pompka gdy smarujemy tylko twarz, dwie pompki gdy przyjemność nawilżania chcemy sprawić również szyi i dekoltowi. Buteleczka jest szklana i ma 30 ml pojemności.
Serum świetnie rozprowadza się po skórze. Bardzo dobrze się wchłania ale potrzebuj na to chwili - wpierw mamy wrażenie, że skóra nam się klei ale po chwili wchłania się całkowicie i odczucie klejącej się skóry całkowicie zanika. Serum ma dość intensywny zapach, specyficzny dla linii Crème Fraîche - lekko trawiasty, lekko kwiatowy. Zapach dla mnie jest bardzo ładny ale jednak zbyt intensywny. Wolałabym, żeby był delikatniejszy.❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤

❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤

❤ NUXE ❤ Serum Crème Fraîche® de Beauté ❤


Serum daje natychmiastowe uczucie nawilżenia, które nie jest pozorne, jest to rzeczywiste nawilżenie, skóra jest jakby odświeżona. W czasie używania nie borykałam się z problemem ściągniętej skóry na policzkach.
Skóra miękka i przyjemna w dotyku, brak suchych skórek na nosie. Stosowałam go jako serum na noc ( czasami na dzień ) i zazwyczaj nakładałam na niego jeszcze krem, ale kilka razy użyłam tylko jego i efekt był bardzo dobry, wystarczający.
Bardzo się z nim polubiłam i chętnie do niego wrócę za jakiś czas :) Obecnie mam jeszcze kilka innych :) Kończę też powoli kremy NUXE Nuxellence DETOX i ECLAT więc niedługo też o nich przeczytacie :) I o kremie pod oczy Bioderma Sensibio, który wczoraj, tego samego ranka co serum, wydał z siebie ostatnią kropelkę :)

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

CIEKAWE OFERTY   :  DOUGLAS   |   HEBE   |   LIDL   |   ROSSMANN   |   SUPER-PHARM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger