×

Gorąco mi!!!

Witajcie!

Ależ mamy ciepełko!!! Takich upałów się nie spodziewałam!
Nie, nie narzekam :) Gorąco też jest potrzebne, dzieciaki mą wakacje, niech się nacieszą słoneczkiem, wodą, piękną pogodą :) A ja te kilka dni spędzę w domku z Juniorkiem, ewentualnie wyjdziemy wieczorem na mały spacer :)

Jest przyjemny wieczór :) i zachciało mi się napisać luźny post :)
Palę właśnie wosk Lovely Kiku Yankee Candle ( właściwie to tartaletkę z resztki świecy ) - pięknie mi pachnie, pięknie... Chyba będę myślała o świecy :) ale... póki co palę ukochane Lake Sunset i będę miała Champaca Blossom :)

Dzisiaj stwierdziłam, że nie mam fajnych krótkich spodenek. Pogrzebałam w szafie :) znalazłam jedne spodnie materiałowe, które wytarły mi się w kroku. Mam na takie spodnie pewien sposób... nożyczki!!!!
Ucinam je na wysokości wytarcia lub trochę poniżej i zaraz mam spodenki :)
W gorące dni po domu będą idealne :) Do tego top na szerokich ramiączkach ( śliczne i tanie znalazłam ostatnio na http://www.sakolife.pl/ )


Źródło: http://www.sakolife.pl/

A i nawet do sklepu w takim zestawie wyskoczę :)


Chciałam Wam jeszcze pokazać swój strój plażowy. Na sobie nie pokażę :) za duży rozmiar. Ale jeżeli ktoś szuka fajnych spodenek a nie może dostać większego rozmiaru ( jak ja) to bardzo Wam polecam BonPrix. Znalazłam tam strój idealny dla siebie. Spodenki w ciapki są takie bardziej bawełniane i nie nadają się do wody ale te różowe są już z materiału takiego jak stroje. Góra jest oczywiście z materiału kąpielowego.


Źródło: bonprix.pl

Źródło: bonprix.pl

Źródło: bonprix.pl

Dużo słonka dla Was!

Ania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger