×

Lakiery AVON | GEL Finish | nailwear pro+

Witajcie!


   Jakiś czas temu pisałam już o tym, że rezygnuję z tradycyjnych lakierów do paznokci na rzecz hybryd.
Większość lakierów systematycznie opylam, ale jest grupa lakierów, z którymi nie mogę się rozstać, nie potrafię. I nie są to lakiery Golden Rose a... AVON.
Lakiery te odkryłam bodajże w zeszłym roku na fali szaleństwa lakierowego - kolekcja szybko się rozrosła.
Lakiery polubiłam bardzo, zarówno te z serii GEL Finish, które dają wykończenie lakierów żelowych, jak i nailwear pro+ - klasycznej kolekcji AVON. W większości wybierałam te o wykończeniu kremowym, jedynie jakieś dw,a kupowane bez sprawdzenia swatchy w internecie, okazały się mieć dodatek delikatnego shimmerka.
Jak widzicie mam ich całkiem pokaźną ilość i fakt, że przestałam ich używać w ogóle mi nie przeszkadza. Żartuję - przeszkadza mi to bardzo ale z nimi... no nie potrafię. I chociaż próbuję w swoje życie wprowadzić odrobinę minimalizmu i czytam i szukam kolejnych książek odnośnie samodyscypliny i samodoskonalenia ( ostatnio chodzi za mną jedna o tym jak doprowadzić do realizacji celów i zadań na http://www.e-opex.pl/ ) to jakoś zupełnie mi to nie wychodzi. Ktoś mi pomoże??

Nie będę Wam pokazywała dzisiaj wszystkich lakierów. Chciałam tylko zrobić małą prezentację kilku swoich ulubieńców. W miarę możliwości uzupełnię nazwy, niestety na niektórych lakierach nie ma nazw, są tylko numerki, które muszę odszukać w Internecie :)


Nudziaki zawsze spoko!!!!

Naked Truth

Racy to kolor, któego aparat zupełnie nie chce oddać. Na żywo jest... żywszy! :) Jest bardziej malinowy - lubię go bardzo, bardzo, bardzo!!! Nadaje się na każdą porę roku :)

AVON nailwear pro+ : Wandering Rose, Coral Reef, Lavender, Pastel Pink :od lewego dolnego rogu zgodnie ze wskazówkami zegara


Lakiery GEL Finish weszły do katalogu i od razu mi się spodobał. Zamawiałam stopniowo więcej i więcej - ostatecznie mam ich 11 sztuk. Moje ulubione to nudziak Barely There, Mauvelous oraz...Lakiery idealne na lato!!!!!!!!Jak się Wam podobają te lakierki?
Znacie je? Lubicie?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger