×

LE'MAADR | A H2O24 Łagodząca i nawilżająca woda micelarna do demakijażu

Witajcie :)

O tym jak ważny jest demakijaż nie muszę chyba nikomu tłumaczyć. Dokładne oczyszczenie skóry z makijażu czy też całodziennych zanieczyszczeń jest pierwszym krokiem do pięknej i zdrowej cery.
Nie powiem, że nigdy nie zdarzyło mi się usnąć w makijażu - czasami niestety zmywałam go w środku nocy gdy padłam przy Juniorku - ale w 99,9 % poświęcam kilka minut na dokładne oczyszczenie skóry.
Jednym z kosmetyków, którego używam do demakijażu codziennie jest płyn micelarny. Zużywam ich naprawdę dużo, idą u mnie jak woda ;D hihihih. Czasami tylko nim zmywam makijaż, czasami usuwam nim mleczko do demakijażu a czasami stosuję do porannego oczyszczenia.
Od jakiegoś czasu używam płynu micelarnego LE'MAADR. Zerkałam już na niego jakiś czas temu w SUPER-PHARM ( KLIK KLIK ) Skusiłam się wtedy jednak na świetną promocję na micel Bourjois ( były po 8,99 zł ) .
Jakiś czas temu od firmy INFO PLUS ( KLIK KLIK ) ten micel trafił do mnie - prawo przyciągania działa :)


LE'MAADR 
 A H2O24
 Łagodząca i nawilżająca woda micelarna do demakijażuButelka ma aż 500 ml także micel na długo nam wystarczy.
Bardzo dobrze zmywa codzienny makijaż. Nie radzi sobie z makijażem wodoodpornym - eyelinerem czy tuszem - ale do nich zawsze używam płynu dwufazowego. I tak najbardziej lubię demakijaż - dwufaza do oczu, mleczko do demakijażu, następnie zmywam wszystko płynem micelarnym, a na koniec przemywam twarz samą wodą lub myję żelem .
Świetnie sprawdza się jako łagodzący tonik - lubię go używać po depilacji twarzy kremem ( pisałam o nim TUTAJ ) kiedy to skóra zawsze jest odrobinę podrażniona. Przynosi wtedy ulgę i ukojenie, niweluje zaczerwienienie.
Jest bardzo fajny do porannego oczyszczenia twarzy. Wystarczy przetrzeć wacikiem twarz. Woda micelarna działą zarówno oczyszczająco jak i nawilżająco - demakijaż i tonik w jednym kosmetyku.
W sumie to w 100% mogę się zgodzić z obietnicami producenta.
Płyn nie ma wg mnie zapachu, nie podrażnia. Bardzo go polubiłam i jestem ciekawa innych kosmetyków marki.

Oprócz 500 ml butelki mam jeszcze buteleczkę 100 ml, którą pokazywałam Wam TUTAJ
którą zabieram ze sobą na wyjazdy. Takie malutkie pojemności to super sprawa :)
A jeszcze przez kilka dni możecie kupić kosmetyki LE'MAADR 20% TANIEJ a z kartą Life Style 40% TANIEJ w sieci SUPER-PHARM ( szczegóły KLIK KLIK ) .

Stosujecie płyny micelarne? Który jest Waszym ulubionym?

Pozdrawiam,
Ania | Kosmetykoholizm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger