×

Golden Rose | Waterproof Lipliner | 51, 52, 53

Witajcie :)


Ostatni post o pomadce MAC SNOB ( KLIK ) spotkał się z bardzo ciepłym Waszym przyjęciem. Zmotywowało mnie to do pokazania Wam kolejnych swoich naustnych produktów i dzisiaj padło na Wodoodporne Konturówki do ust marki Golden Rose.
Pierwszą konturówkę kupiłam jeszcze w zeszłym roku - był to kolor 51 oczywiście. Kolejne kolorki dokupiłam początkiem tego roku.

Zapraszam Was do prezentacji :D Wybaczcie lekko oklejone skuwki, niestety po odklejeniu naklejek nie udało mi się ich niczym usunąć.
Po swoich zbiorach produktów do ust widzę, że jestem konsekwentna w kolorach. Większość pomadek i konturówek mam w tej gamie kolorystycznej - począwszy od kolorów nude po kolor wina :D

Seria wysuwanych kredek do ust. Wodoodporna formuła gwarantuje idealny makijaż przez cały dzień. Dzięki miękkiej konsystencji, łatwo się rozprowadza, nie rozmazuje się i nie pozostawia śladów. Gwarantuje trwały efekt przez wiele godzin.

Cena: 9,90 zł

Konturówki są wykręcane, kolor skuwki jest taki sam jak kolor konturówki, więc bardzo łatwo znaleźć odpowiedni kolor. Moim ulubieńcem jest 51. W trakcie malowania ust do poniższych zdjęć skończyła mi się pierwsza sztuka, na szczęście mam jeszcze drugą.
Konturówki są bardzo fajne ale wymagają nieco wprawy i wypielęgnowanych ust. Zobaczycie na poniższych zdjęciach, że to matowe wykończenie podkreśla wszystkie mankamenty, bruzdy czy suche skórki. Konturówki są za to bardzo trwałe - nawet po jedzeniu wystarczy je tylko nieco poprawić, ścierają się w miarę równomiernie.

Tych konturówek używam zazwyczaj solo, do czego świetnie się nadają. Łączę je również z matowymi pomadkami Velvet Matte od Golden Rose oraz innymi pomadkami czy błyszczykami.Golden Rose Waterproof Lipliner 51

To ciemnoróżowy nude - takie po prostu uwielbiam. Jest najfajniejszy z całej posiadanej trójki, pasuje do mnie choć chętnie kupiłabym jeszcze jaśniejszą o ton lub dwa.
Ma matowe wykończenie i świetne krycie. Nakłada się na suta dość grubą warstwą.
Golden Rose Waterproof Lipliner 52

Ta jedna konturówka jest jakby inna. Nie pokrywa tak ładnie ust, ma wykończenie jakby lekko perłowe. Nie jestem z niej zadowolona tak jak z pozostałych ale też używam. Kolor jest bardzo ładny, koralowy.
Wybaczcie nieroztarty korektor :D zauważyłam go dopiero przy obróbce zdjęć :)
Golden Rose Waterproof Lipliner 53


Tu znów mamy matowe wykończenie ale kolor nie pokrywa ust aż tak grubą warstwą jak 51. Kolor to lekkie czerwone wino, zdecydowany jednak jeszcze nie za ciemny i przytłaczający.
Ta kredka jest bardziej miękka nic 51 i 52 i trzeba jej delikatnie używać gdyż często się łamie.
I znów korektor do poprawki - wybaczcie - nie mam jeszcze doświadczenia w fotografowaniu tego typu produktów i w ogóle przygotowywaniu ust do zdjęć.

I jak Wam się podobają kolory?
Któryś szczególnie wpadł Wam w oko? Dajcie znać co jeszcze polecacie a ja za jakiś czas pokażę jeszcze inne świetne konturówki.

Buziaki,
Ania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger