×

KRINGLE CANDLE | COVERED BRIDGE | AUTUMN RAIN

Witajcie :)

Świecowa miała być niedziela ale wczoraj pojawił się post o kremie Synchroline a i dzień zleciał mi tak szybko... Jesień daje się we znaki, przesilenie, przeziębienia, taka ostatnio jestem jakaś bez siły. Trzeba sobie ten czas jakoś umilić :) Dlatego teraz tak często sięgam po świece oraz woski i samplery :D

Miałam wcześniej pojedyncze kosteczki z Kringle, zapachy całkiem mi się podobały, miałam ochotę na coś typowo jesiennego i skusiłam się, w ciemno, na 2 zapachy - COVERED BRIDGE oraz AUTUMN RAIN.

Covered Bridge wybrałam w formie wosku a Autumn Rain w formie daylight.
Nie uęłam tego na zdjęciach. Zarówno wosk jak i daylight są białe.
Wosk podzielony jest na 5 kostek natomiast daylight to mała świeczka z knotem.Złożony aromat leśnych kwiatów rosnących na brzegach strumienia połączony z zapachem drewna i zielonych liści.

Ciężko mi go opisać. To zdecydowanie zapach męski, jeden z niewielu, które spodobały się mojemu mężowi. Lekko gnijące liście nad rzeką, aromat nadwyrężonego czasem i wilgocią drewna. Zapach bardzo ciekawy ale nie każdemu będzie odpowiadał. Muszę poznać więcej zapachów tej marki i przekonać się czy wszystkie mają męskie nuty.
Czysty naturalny zapach jesiennego krajobrazu. Wyjątkowo świeży i przyjemny zapach kolorowych liści.

Dla mnie to zapach jak z obrazka.
Jestem w parku, przed chwilą padało a z drzew spadło już mnóstwo liści. Ten zapach.. mokrych liści i deszczu... miesza się z męskimi perfumami mojego ukochanego, który idzie obok mnie i trzyma za rękę... Zaczyna kropić a on otwiera parasol i przyciąga mnie mocno do siebie. Jeszcze mocniej czuję jego perfumy a zapach liści wypełnia tło naszych pocałunków... Za chwilę uciekniemy do przytulnego mieszkania...

Oba zapachy polubiłam ale to Autumn Rain jest kandydatem na świecę.
Nie można im odmówić mocy - mają ją i to bardzo dużą. Woski i świece Kringle są wszystkie białe co również ma swój urok, wszystkie są takie "czyste". Nie miałam jeszcze żadnej świecy, ale bardzo za mną chodzą. Podobają mi się te słoiki, są takie dostojne! Ciągnie mnie jeszcze w ich stronę to, że zapach wosku i świecy będzie na pewno taki sam. Chcę jednak poznać więcej zapachów nim zdecyduję się na konkretną świecę. A szukam szczególnie zapachów perfumowych. Może możecie polecić mi jakiś konkretny zapach?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger