×

L'Oreal | Color Riche L'Ombre Pure | Lumiere 502 QUARTZ FUME

Witajcie Kochani!


Już dobrą chwilę temu na polski rynek weszły nowe pojedyncze cienie L'Oreal.
Bardzo sobie cenię cienie tej marki, ich jakość jest bardzo dobra i idealnie nadają się do codziennego makijażu i spokojnie możemy nim wyczarować makijaże mocniejsze, wieczorowe. Z tą marką jest w Polsce jednak mały problem. Jak na markę drogeryjną jest dość droga a standardowe ceny w Rossmann są po prostu przesadzone. W mniejszych drogeriach można znaleźć kosmetyki taniej lub polować na promocje - najbardziej jednak i tak opłaca się kupować w drogeriach internetowych.
Ale o czym to ja dzisiaj?
O cieniu do powiek. I cały mój wywód wziął się z tego, że standardowa cena tego cienia w Ross to 39,90 a w internetowych drogeriach ich cena to 9,90 zł. Ehh...

Na swój egzemplarz skusiłam się w Drogerii Kosmyk i zapłaciłam za niego ok. 20 - 25 zł.
O ile w internecie podobało mi się wiele kolorów to na żywo skusiłam się na jeden, wyjątkowy.Czyż nie wygląda cudnie?
To bardzo ciekawy odcień, nieco opalizujący. Można nałożyć go cieniutką warstwą na suchą powiekę, można na bazie zrobić makijaż wieczorowy, mocny, smoky.
Jakość cienia też jest bardzo dobra. Drobinki są idealnie zmielone, cień świetny! Za 9,90 w internetowych drogeriach - polecam. Fakt jest jednak taki, że wybór cieni jest tak duży i kupić możemy tanie a bardzo dobre cienie i w cenie drogerii stacjonarnych po prostu nie warto ich kupować.

Jak się Wam podoba?

Buziaki,
Ania

P.S. Kochani, szukałam ostatnio programu do księgowości dla mojego męża i znalazłam na http://finka.pl/ wybór fajnych programów pomocnych w obsłudze firmy, które w dodatku można pobrać w wersji demo. Możecie polecić jeszcze jakieś programy ciekawe do fakturowania?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger