×

Goose Creek Candle | Black Amber Plum | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Wiecie, że lubię śliwkowe zapachy?
Bardzo :) Lubię te nuty w perfumach i w świecach, dlatego też nie trzeba mnie było dwa razy namawiać na tą świecę. Czułam, że to będzie "mój" zapach - nie myliłam się :) Goose Creek Candle
Black Amber Plum
Słodkie śliwki połączone z soczystymi mandarynkami, ozdobione płatkami jaśminu. W ciepłej, nieco egzotycznej bazie kompozycji znaleźć można bursztyn, wetiwer, paczulę oraz piżmo.


NUTY GŁOWY: NUTY SERCA: BAZA:
śliwki jaśmin bursztyn
mandarynki wetiwer
paczula
piżmo


Dla mnie zapach to właśnie taka śliwka ze zdjęcia, słodko - kwaśna, dość soczysta. Mandarynki nie są przeze mnie wyczuwane.
Nuty serca i bazy są ze sobą połączone i tworzą piękne, perfumowe tło dla tych owocowych nut. Dla mnie to bardzo udane połączenie i kompletnie w moim guście. Owocowe nuty są ocieplone perfumami, czy perfumy okraszone owocami? Ciężko powiedzieć!
Najważniejsze, że jest pięknie!

Świeca ma w sobie bardzo dużo olejków - aż gumka od przykrywki się od nich zabarwiła. Po powąchaniu na sucho wydawała się być bardzo mocna i, pomimo cudownego zapachu, obawiałam się bólu głowy. W paleniu jednak świeca nie jest tak mocarna, na szczęście. Zapach jest dobrze wyczuwalny i tworzy piękne tło ale nie jest nachalny i odurzający. Choć nie obraziłabym się za ciut lepszą moc.


Wydaje mi się, że wszystkie zwolenniczki  śliwkowych nut, np. w Black Plum Blossom Yankee Candle, będą z niego zadowolone.

Zapach możecie kupić w Pachnąca Wanna ( KLIK ) gdzie na hasło: KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu.

Jeżeli lubicie perfumowe zapachy to zerknijcie do postów:
Yankee Candle Black Plum Blossom ( KLIK )
Goose Creek Candle Twilight Forest ( KLIK)


A na Kosmetykoholizm - Media możecie przeczytać o nowości marki Dr Irena Eris NEOMETRIC ( KLIK ).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger