×

KNEIPP | Sole, esencje, kostki | Zakupy dla Juniorka

Witajcie Kochani!

Marka Kneipp jest dostępna na polskim rynku od jakiegoś czasu ja się z tego powodu bardzo cieszę. Cenię sobie ich produkty, używam ich od kilku lat. Poznałam markę jeszcze zanim weszła do polskich drogerii i do tej pory często sięgam po kosmetyki tej marki.
Jedyne nad czym ubolewam to to, że w sklepach na razie mamy bardzo wąski asortyment marki - zaledwie kilka zapachów - a jest ich o wiele, wiele więcej. Drogi Kneipp Polska - czekam na szerszą ofertę!
Na szczęście duży wybór tych kosmetyków można znaleźć na iperfumy.pl - i stamtąd właśnie pochodzą moje - a raczej Juniorka - kąpielowe dodatki.Kosmetyki KNEIPP, które kupiłam Juniorkowi to:

- Sól do kąpieli ułatwiająca zasypianie - 25,40 zł / 500 g
- Sól do kąpieli relaksująca - 25,40 zł / 500 g
- Zestaw mini esencji do kąpieli - 31,11 zł / 6 x 20 ml
- Tabletki musujące do kąpieli - 8,66 zł / szt


Sól do kąpieli relaksująca to cudowny zapach lawendy. Daje poczucie relaksu i odprężenia.
Sól ułatwiająca zasypianie to mieszanka wyciągów z Kozłka lekarskiego oraz Chmielu, ja czuję w nim jeszcze melisę. Zapach jest bardzo specyficzny, podobny do serii Totalny Relaks. Wpływa kojąco na nerwy.
I chociaż Juniorek nie oddycha noskiem i nie czuje raczej tych zapachów, to kąpiele w ogóle działają na niego dobrze i zawsze wtedy lepiej śpi i jest spokojniejszy.

Podobnie jest z olejkami / esencjami do kąpieli. Każda z nich ma inny zapach i działanie. Miałam już kiedyś kilka z nich i kilka na pewno kupię w wersji pełnowymiarowej 100 ml.
Balancing i Cold Season ( Eukaliptus ) dla Juniorka oraz Back Comfort i Pure Bliss dla siebie. Pure Bliss to zapach, który uwielbiam - cudnie perfumowy. Natomiast Back Comfort to zapach lekko... kurczę... kamforowy? Nie wiem, ale świetnie działa rozluźniająco na mięśnie i bardzo pomaga mi gdy bardziej mi dokucza kręgosłup.

Tabletki musujące są dość duże - każda wystarczy na minimum 2 kąpiele. Obie pachną jak słodycze - bananowa - jak bananowe pianki a truskawkowa jak oranżada :) Mają w sobie też sporo olejków i fajnie działają na skórę :)

Polecam Wam wypróbować tę markę. Ja bardzo lubię i gorąco Wam polecam !

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger