×

Fa Magic Oil | Maiczne chwile z Fa - przyjemność dla ciała i duszy

Witajcie :)

Kto lubi piękne zapachy pod prysznicem? Prawda, że większość z nas? Przynajmniej ja ;)
Uwielbiam pięknie pachnące żele pod prysznic. Dla mnie żele mają myć, pachnieć i nie wysuszać skóry :) Nie muszą nawilżać, od tego mam cały arsenał balsamów do ciała. Niech tylko nie powodują wysuszenia skóry.

FA Magic Oil
Pink Jasmine, Blue Lotus

Informacje od producenta na  temat tej serii możecie znaleźć na Kosmetykoholzim - Media
Fa Magic Oil KLIK ( TUTAJ )

Urzekły mnie zapachy! Naprawdę! Dawno, o ile kiedykolwiek, nie spotkałam się z tak perfumowymi zapachami w ofercie drogeryjnych żeli pod prysznic.
Żele pod prysznic są dość gęste, świetnie się pienią, z płynu do kąpieli powstaje gęsta i długotrwała piana a mydełko jest bardzo przyjemne. Naprawdę główną rolę odgrywają zapachy - co dziwne, nie odkrywają swojego uroku wąchane prosto z butelki - odsłaniają swoje oblicze dopiero w trakcie używania.
Kusiła mnie nimi Klaudia I am She-wolf i też wspominała, że z butelki nie pachną tak pięknie jak pod prysznicem.Pink Jasmine
To słodki - kwiatowo-perfumowy zapach. Jest urzekający.
Bardzo, bardzo przypomina mi zapach świecy Yankee Candle - Pink Sands. Nie są identyczne ale bardzo do siebie zbliżone. Zapach Fa jest nieco bardziej słodszy.
Zapach jest taki sam w tych trzech produktach. Po żelu zapach nie utrzymuje się długo na skórze ( jakieś 10 - 15 minut) ale po płynie do kąpieli już tak. Wiadomo, że nie jest to pół nocy ale wyczuwam go na sobie przez jakąś godzinkę. Po mydełku - kilka minut.
Mydła używam głównie do mycia rąk ale zdarzyło mi się też umyć nim jajo Ebelin czy pędzle i też było ok. W ogóle u mnie mydła w kostce często służą do szybkiego ręcznego prania.

Blue Lotus
Ojacie! Jeżeli pamięć zapachowa mnie nie myli to ten żel pachnie jak Woda toaletowa Davidoff Coll Water GAME.
To świeży, choć nieco kwiatowy zapach. Niesamowicie dodaje energii i pobudza do życia. Zawsze sprawia, że się uśmiecham, zawsze. Pomimo odrobiny swojej kwiatowości, to zapach który może spokojnie uchodzić za unisex :) A! Tutaj też zapach utrzymuje się na ciele jakieś 15 minut.
A w ogóle to po jakie zapachy w żelach pod prysznic sięgają Wasi mężczyźni? Bo mój mąż podbiera mi zawsze najpiękniejsze zapachy - nieważne czy owocowe czy kwiatowe.


Koniecznie poznajcie te zapachy i nie sugerujcie się tym, co czujecie prosto z butelki. Jeżeli nie chcesz kupować w ciemno - powąchaj w drogerii Davidoff Cool Water GAME i świecę Yankee Candle Pink Sands ( polecam powąchanie świecy - nie wosku - jest tu drobna różnica ).
Fa zawsze miało świetne zapachy ( zużyłam już wiele ich żeli - kupuję hurtem gdy są w promocji)
Uwielbiam Magnolię, Mystic Moments czy serię Nutri Skin.

A teraz marka Fa wypuściła na rynek dwie nowe serie zapachowe: Coconut Water oraz Coconut Milk, o których możecie przeczytać na Kosmetykoholizm - Media TUTAJ ( KLIK )

Znacie już? Macie ochotę?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm
PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger