×

Foltene Pharma | Kuracja wzmacniająca do paznokci.

Witajcie!

Jak Wasze paznokcie! Zdrowe, mocne, twarde?
To dobrze :) Cieszcie się :D

Z moimi paznokciami ogólnie mam problem. Są cienkie, miękkie, bardzo podatne na wszelkie uszkodzenia oraz rozdwajanie. Picie skrzypu czy inne szmery-bajery przyjmowane doustnie u mnie się nie sprawdzają ( działają u mnie głównie na włosy i to nie na te, które bym chciała ). Staram się wzmacniać paznokcie od zewnątrz, przede wszystkim odżywkami. Nie stosuję tych w formie lakieru - tego moje paznokcie nie lubią. Zresztą na razie zrezygnowałam z malowania paznokci lakierami, zastanawiam się nad powrotem do hybryd bo teraz moje paznokcie są w lepszej kondycji a poniżej zobaczycie jak wyglądały jakiś czas temu.

Foltene Pharma
Kuracja wzmacniająca do paznokci

Skutecznie pobudza wzrost paznokci, wzmacnia je i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia.

Wyjątkowy skład, w którym znajduje się Tricalgoxyl®, kompleks polisacharydowy z roślin morskich skutecznie pobudza naturalny wzrost paznokci, jednocześnie wzmacniając je i odbudowując. Preparat zawiera również składnik nawilżający i odżywczy oparty na bazie aminokwasów, alantoiny i wyciągu z róży stulistnej, które pomagają zachować elastyczność paznokci i odbudować naturalną ochronną warstwę hydrolipidową.

Działanie: Paznokcie stają się mocniejsze, bardziej błyszczące i odporne na uszkodzenia.
Sposób użycia: Stosować codziennie na całej powierzchni paznokci i skórek. Produkt można również nakładać na polakierowane paznokcie w okolicy skórek.
Przed używaniem odżywki moje paznokcie wyglądały tak:Wybieram odżywki właśnie w takiej formie. Te w lakierowej nie wpływają dobrze na moje paznokcie.
Jak widzicie na zdjęciach, moje paznokcie były rozdwojone i bardzo przesuszone. Dodatkowo zauważyć możecie bardzo wyraźne prążki - to przez nie lakiery mi się nie trzymają płytki.

Odżywkę rozprowadzamy po paznokciu za pomocą gąbeczki, całość wsmarowuję, wmasowuję w paznokcie. Konsystencja kuracji jest lekko olejkowa - przez co paznokcie od razu nawilżone. Po kilku dniach zaczęłam zauważać różnicę - paznokcie przestały się rozdwajać a z czasem i łamać.
Lubię nakładać go późnym wieczorem i rano cieszyć się z ładnie wyglądających paznokci. Szybko odrosły
i stały się nieco twardsze ale nie jest to efekt teflonowych paznokci, są po prostu zdrowsze i ładniejsze.

Przy moich problemach odżywka pomogła więc jeśli macie rozdwajające się paznokcie - polecam.

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger