×

Kringle Candle Vanilla Cone | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Przyznawałam już wiele razy, że nie jestem za bardzo fanką zapachów jedzeniowych ani waniliowych - nie uważam,  żeby były brzydkie, nie lubię jednak gdy tak pachnie mi w mieszkaniu. Są jednak wyjątki, należą do niech między innymi  YC Fireside Treats, YC Cotton Candy oraz GC Peanut Butter Suger. Może to jakaś nuta cukru, może teo wafelka, nie wiem.... ale coś sprawia, że i Vanilla Cone polubiłam.


Piękna, słodka kompozycja. Przyjemne nuty wanilii w połączeniu z ciasteczkowym zapachem urzekną nawet największego łasucha.
Taki jest opis na stronie Kringle.

Dla mnie jest to zapach słodkości jak z obrazka - aromat przepysznych lodów waniliowych, takich tłuściutkich, od Grycana. Czuć w nich wanilię i śmietankę. A ten zapach miesza się z tymi słodziutkimi gofrowymi wafelkami ( swoją drogą to najpyszniejsze na świecie wafelki), czyli z aromatem cukru i masła.
Całość jest bardzo słodka, może być nawet lekko mdła, ale dla mnie jest przepysznie. Fakt - gdy palę ten wosk od razu mam ochotę pobiec do sklepu po kubek lodów Grycan - lubicie?


Gdy mam wosk Kringle i chcę tylko poznać zapach to wrzucam do kominka pół kosteczki i to wystarcza by zorientować się jak zapach prezentuje się w topieniu. Gdy chcę by pachniało mi w mieszkaniu - wrzucam 1-2 kostki.Z Vanilla Cone jest tak, że najlepiej sprawuje się 1 kostka w kominku - wtedy zapach nie przytłacza swoją słodkością a tworzy cudowny aromat w pomieszczeniu.
Zapach jest dość mocny. Woski Kringle ( mam tu na myśli 1 kostkę paloną w kominku ) pachną około 3 godzin dość intensywnie a po tym czasie zapach delikatnieje. Licząc, że wosk ma 5 kostek - mamy zapach na jakieś 15 godzin.

Jeśli lubicie zapachy Kringle to mam dla Was informację - lada dzień wejdą 4 nowe zapachy ( podobno 2 z nich już kiedyś były ale nie wiem czy zapachy będą te same) - Archive, Beachwood, Apple Pie oraz Blueberry - jestem ich bardzo, bardzo ciekawa.

Inne zapachy Kringle Candle, o których pisałam:
Kringle Candle WATERCOLORS
Kringle Candle STRAWBERRY LEMONADE oraz Kringle Candle PINK GRAPEFRUIT
Kringle Candle AUTUMN RAIN oraz Kringle Candle COVERED BRIDGE

Pamiętajcie, że w sklepie www.pachnacawanna.pl macie 10% rabat na hasło KOSMETYKOHOLIZM ( nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy sekcji zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży)

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm
PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger