×

Kringle Candle | WATERCOLORS | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Zapachów Kringle Candle będzie teraz u mnie dużo - jestem w trakcie testów 10-ciu zapachowych nowości wprowadzonych na wiosnę. Mogę Wam tylko powiedzieć, że kilka z nich to miłość od pierwszego niuchnięcia.

Dzisiaj jednak będzie o innym zapachu - Watercolors - to zapach od dawna będący w ofercie Kringle.KRINGLE CANDLE
Watercolors

Zniewalający zapach lata... Poczuj bogatą kompozycję kwiatowych aromatów ze słodkimi owocowymi akcentami, zrównoważoną wonią ciepłego drzewa sandałowego i dodającego zmysłowości piżma.

Zapach: Drewno, Cytrus, Piżmo, Słodki kwiat , Słodkiego owocu, Świeżość Watercolors, czyli Akwarele, to zapach, który polubiło wiele osób. Jest ładną, kwiatowo-świeżo-perfumową kompozycją, która idealnie będzie się sprawdzać od wiosny do późnego lata. Nie jest to, w moim mniemaniu, zapch jesienno - zimowy, jest zbyt kwiatowy - ale oczywiście co to komu przeszkadza :)

Pierwszą nutą, którą wyczuwam w tym zapachu są kwiaty. Nie wiem jakie dokładnie, wyobrażam sobie raczej jakieś delikatne kwiatki o pastelowo-różowych płatkach, owoców raczej nie wyczuwam. Dla mnie to kwiaty podszyte właśnie drewnianą nutą z dodatkiem piżma. Zapach dodatkowo ma w sobie nutę świeżości, którą wyczuwam w większości zapachów Kringle Candle.
Jest to zapach piękny, idealny na dzień i wpisujący się w gust wielu osób.
Polecam wypróbować w formie daylighta!


Przypominam, że w PACHNACAWANNA.pl na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabat na wszystko ( promocje nie łączą się, nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży).

Buziaki :*
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger