×

SENSIQUE Garść Nowości | Tusze do rzęs, Bronzery, Kredka, Podkłady

Witajcie Kochani!

Chciałam Wam dzisiaj pokazać kilka produktów marki Sensique, które niedawno weszły na rynek i jakiś czas temu dostałam je od Drogerie Natura.


Dzisiaj tylko szybkie swatche a lada dzień będą się pojawiać w makijażach :)


PERFECT NUDE MAKE UP Podkład kryjący
Podkłady mają dość gęstą konsystencję i całkiem ładne kolory. Krycie? Określiłabym jako średnie. Niestety moja cera się z nimi nie polubiła - zbytnio podkreślają moje rozszerzone pory. Malowałam 404ką Koleżankę, która nie ma tego problemu i u niej wyglądał całkiem ładnie.
Podkłady te nie lubią się z mokrą gąbeczką. Zachowują się wtedy jak farba - odklejają się od twarzy a przyklejają do gąbeczki. Jeśli już to najfajniej nakładają się palcami. Myślę, że będą fajną propozycją dla młodych dziewczyn, które mają gładką skórę ewentualnie z niedoskonałościami do przykrycia. Dla skry takiej jak moja - z pierwszymi zmarszczkami i rozszerzonymi porami - no nie sprawdza się - wchodzi w pory. Ale ja wiem, że moja cera jest specyficzna i dziwna, mało co z podkładów jej pasuje.
Mam 2 z 4 kolorów ( 402 Natural oraz 404 Beige ) i są całkiem, całkiem. Nieco ciemnieją, ale nie tragicznie. Muszę przy okazji zerknąć na 401 i 403PUDER BRĄZUJĄCY  
Też mam 2 z 4 dostępnych kolorów: 108 Medium Bronze oraz 110 Golden Brown.
108 to matowo-satynowy bronzer o ciepłym odcieniu
110 to błyszczący bronzer o chłodnym odcieniu
Oba mają ładne wykończenie, delikatnie nakładają się na skórę, ciężko sobie zrobić nimi krzywdę, efekt można budować.


TUSZE DO RZĘS oraz EYELINER
Kredka Long lasting ma ładny kolor choć nie jest czarna jak węgiel, ma w sobie odrobinę szarości. Dobrze się nakłada, dobrze rozciera. Co do trwałości - tu bywa różnie. Czasami trzyma się u mnie dość długo a czasami odbija się nad załamaniem.
Tusze do rzęs dają całkowicie różny efekt.
Tusz Extreme Volume - moje rzęsy nieco wydłuża,lekko pogrubia ale nie ma tu dla mnie efektu wow. Jest takim tuszem do szybkiego i delikatnego podkreślenia rzęs.
Tusz Long Lashes - tutaj się dzieje! Ten tusz jest dla mnie genialny! Podkręca, pogrubia i wydłuża rzęsy, jest mega czarny - uwielbiam go!

Czego jesteście najbardziej ciekawi?

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm
PR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger