×

Kringle Candle | Fresh Air, Egyptian Cotton | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Jakiś czas temu, z innymi szaleńcami świecowymi, organizowaliśmy tzw. akcję kosteczkową dla wiosenno-letniej kolekcji zapachów Kringle Candle. Dzięki temu mam okazję poznać całą kolekcję zapachów nie wydając dużej ilości pieniędzy.
Muszę przyznać, że cała kolekcja mi się podoba - owszem, mam w niej swojej ulubieńców ale nie ma zapachu, który by mi się nie podobał czy którego określiłabym mianem śmierdziela ;)

Na dziś wybrałam dla Was dwa zapachy, które mają ze sobą wiele wspólnego choć nie są identyczne.
Co je łączy?
To zapachy, które dają mi poczucie czystości i świeżości. Są dopełnieniem wysprzątanego mieszkania, wymytych okien, lubię gdy towarzyszą mi w trakcie sprzątania i po nim, po prostu CZYSTOŚĆ.KRINGLE CANDLE
EGYPTIAN COTTON

Kremowa, bawełniana czystość połączona z delikatnymi nutami róży, konwalii i piżma.
Opis z pachnacawanna.pl

Gdy tylko wsadziłam nos w wosk...
Gdzie mieszkacie? W mieście, na wsi? Miałyście kiedyś okazję powąchać świeżo wypraną bawełnę i wysuszoną na sznurku, na słońcu, przewianą wiatrem, takie grube prześcieradło, w proszku, bez płynu do płukania? Znacie ten zapach?
Tak właśnie pachnie Egyptian Cotton, zarówno na sucho jak i w paleniu. Nie czuję tutaj nut kwiatowych, jedynie tę przewianą wiatrem czystość bawełny.


KRINGLE CANDLE
FRESH AIR

Zapach łączący świeżość morskiej bryzy, jaśminu i wodnych kwiatów z ciepłem piżma i drewna.
Opis z pachnacawanna.pl

Dla mnie to zapach świeżego powietrza późną wiosną. Może jest tu morska bryza, a może to tylko rzeka. Świeci słońce, jest bardzo ciepło, gdzieś czuć kwiaty. Mam mały domek, gdzieś nad tą rzeczką lub jeziorkiem, wysprzątałam go całego, wywietrzyłam porządnie, założyłam czystą pościel a teraz siedzę i popijam kawkę na tarasie. I tak pachnie cudownie ta czystość dookoła mnie.
Jest cudowny i na pewno będzie z tego duża świeca.

Oba zapachy bardzo mi się podobają ale bardziej Fresh Air.
Te, jak i inne zapachy, możecie kupić w sklepie PACHNACAWANNA.pl
Na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu ( nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży)

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger