×

Kringle Candle SPA DAY | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Dawno nie było świecowej niedzieli- już to nadrabiam :)
Dzisiaj kilka słów na temat świecy SPA DAY marki Kringle Candle, którą otrzymałam w ramach paczki ambasadorskiej od sklepu PachnącaWanna.pl - pokazywałam Wam ją TUTAJ ( KLIK )


Kringle Candle
SPA DAY

 Spędź dzień w spa oddając się relaksowi przy kojących aromatach mięty, ogórka i jabłka ( opis z pachnacawanna.pl).

Nuty zapachowe: Wodne kwiaty, świeży ozon, aromaty, konwalia, bursztyn ( lub ambra, ale obstawiam bursztyn), białe piżmo

 Duża dwuknotowa świeca pali się jak marzenie. Knoty w świecy są cieniutkie dzięki czemu w ogóle nie widać żeby świeca jakoś mocno kopciła. Z przycinaniem też nie mam najmniejszych problemów, najczęściej kruszę knoty palcami przed odpaleniem świecy - nawet gdy jakieś drobinki knota się osypią to nie ma problemu - wystarczy wysypać z świecy.

Zapach pochodzi z kolekcji wiosna-lato 2016 Kringle Candle

Zapach to dużo świeżości.
Wyczuwam tam faktycznie wodne kwiaty i ozon. Na pierwszy niuch, głównie na sucho, wyczuwam również miętę, która w paleniu mi nieco zanika i nie czuję jej już tak dobrze.

Mnie ten zapach naprawdę odpręża. Daje mi poczucie świeżości, czystości i sterylności powietrza, głównie za sprawą nut ozonowych. Delikatne wodne kwiaty na bazie bursztynu i białego piżma nadają temu zapachowi elegancji ale cały czas w świeżych klimatach. W zapachu wyczuwam również zielone, liściaste nuty i to przez cały czas palenia świecy.

Moc świecy jest bardzo dobra - jak chyba większość dwuknotowych. Zapach wyczuwalny jest w całym mieksznaniu ale bez nachalnośi..

Pamiętajcie, że na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu na
Pachnacawanna.pl
Warto skorzystać!

Pozdrawiam,
Ania
Kosmetykoholizm
Jak dla mnie super

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger