×

Prezent na Dzień Mamy - jeszcze jeden pomysł

Hej Kochani!

Pozostajemy w temacie prezentu z okazji Dnia Mamy :)
Dzisiejsza propozycja jest związana również z zabiegami i kosmetykami. Na Facebook zauważyłam, że wiele gabinetów kosmetycznych czy też gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii czy salonów spa oferuje świetnie zniżki właśnie na Dzień Matki.

Wydaje mi się, że to świetna propozycja, zafundować mamie np. masaż relaksujący, jakiś zabieg odmładzający na twarz, choćby nawet peeling, dzień w spa... coś na co nasza mama miałaby ochotę a żal jest jej samej na to wydać pieniądze. Możemy się zrzucić z rodzeństwem na weekend w SPA dla mamy :) Możliwości jest wiele.

Jeżeli jesteście z Warszawy to zerknijcie sobie na ofertę na Dzień Matki Estetimed http://www.esteti-med.pl/
Kilka pomysłów:

Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja jest formą peelingu mechanicznego, polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka. Stanowi to ogromną zaletę tej metody. Mikrodermabrazja łączy w sobie cechy zabiegu skutecznego, bezpiecznego i dobrze tolerowanego przez pacjentów. Jest zabiegiem bezbolesnym, trwa krótko, nie wyłącza z życia publicznego. Zaleca się połączenie mikrodermabrazji z rewitalizacją ultradźwiękową oraz indywidualnie dobraną maską.

Peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny bezboleśnie i dokładnie czyści skórę. Natychmiast uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych oraz pozostałości kosmetycznych, pozostawiając skórę czystą i gładką.

Masaż relaksacyjny
Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam masaż pleców i wiem, że moja mama również ( chyba mam to po niej ) Gdy się położę i ktoś mnie masuje to mogłabym tak leżeć i leżeć...

Zabiegi odmładzające
Mezoterapia igłowa
Derma roller
Fotoodmładzanie
Peelingi chemiczne
Nici PDO

I wiele, wiele innych zabiegów.
  
Co sądzicie o takim pomyśle?

DENKO - moje zużycia na bieżąco

NAJLEPSZE PROMOCJE MAJ

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger