×

Spotkanie blogerek 8 Maja w Krakowie - Relacja

Witajcie Kochani!

Niedawno brałam udział w spotkaniu blogerek, które odbyło się w 8 Maja Krakowie.
Spotkanie organizowała moja dobra koleżanka Dominika, nie mogłam się więc na nie nie zgłosić. Nie pisałam nic wcześniej by nie zapeszyć - takiego mam pecha, że jak się za bardzo pochwalę, że gdzieś jadę to najczęściej wypada coś w pracy mężowi albo Juniorek zmienia mi plany o 180 st.
Tym razem na szczęście wszystko było w porządku i... nie uwierzycie... byłam nawet przed czasem!!!! ( A ja się potrafię spóźnić 2h na spotkanie 6 km od domku)

Pokaż kotku co masz w środku

 
Tu jeszcze z metkami ale... całkiem mi w nich do twarzy :)

Spotkanie, niemal już tradycyjnie, odbyło się w Tawernie Greckiej Hellada na ulicy Królewskiej. Bardzo lubię tę restaurację - jadłam przepyszną zupę rybną, po raz pierwszy w życiu zresztą. Dziewczyny patrzyły się na mnie krzywo, że próbuję takiej potrawy, ale naprawdę było warto.

Całe spotkanie przebiegło nam tak szybko i w tak świetnej atmosferze, że nawet zdjęć nie porobiłam. Większość dziewczyn znam już od lat a z Dominiką i Kornelią widujemy się, piszemy, rozmawiamy bardzo często a i tak nam mało!!!!

Na spotkanie przybyła do nas przedstawicielka marki Korana, Justyna. Przyjechała do nas z Katowic. Przyznam, że nie spotkałam się nigdy wcześniej z tą marką, byłam więc bardzo ciekawa jej historii oraz kosmetyków. Nie wiedziałam, że firma istnieje od 1993 roku, ma własne laboratorium i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i produkcji kosmetyków. Także bardzo chętnie wysłuchałam kilku słów o firmie i kosmetykach. Szczególnie, że Justyna jest przemiłą kobietą i rozmawiało się nam jak stare znajome :* Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy!

Justyna - przedstawicielka marki KORANA
Organizatorki spotkania zadbały też o upominki <3 Cieszę się, że będę mogła poznać nowe kosmetyki :)
Ale zdjęć upominków niestety nie zrobiłam a spora część trafiła od razu w użycie nim pomyślałam o cyknięciu fotek. Na pewno jednak zobaczycie je za jakiś czas w recenzjach na blogach lub w krótszych recenzjach czy fotkach na Instagram ( KLIK - jeśli jeszcze mnie tam nie obserwujecie )

Jak zawsze było super i... do zobaczenia, mam nadzieję!

Zapraszam Was również na:

* NOWOŚCI KOSMETYCZNE

* KONKURS NA DZIEŃ MATKI JANDA

* PROMOCJE NA MAJ

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger