×

IV Urodziny Bloga | IV Spotkanie blogerek w Suchej Beskidzkiej 03. lipca | Relacja i upominki

Witajcie Kochani!

To już tyle lat? Dzisiaj blog obchodzi IV urodziny a niedawno odbyło się IV spotkanie blogerek w Suchej Beskidzkiej. Kurczę... kiedy to przeleciało. Dokładnie 31. lipca 2012 roku opublikowałam pierwszy wpis. Wtedy blog nie miał jeszcze własnej domeny a ja myślałam, że popiszę trochę i mi się znudzi. Jak widać mam lepsze i gorsze czasy w blogowaniu, ale jestem tutaj, jestem z Wami już 4 lata. Blog jest moim miejscem przyjemności i mam nadzieję, że tak będzie jeszcze przez wiele lat.

A spotkanie... Jak fajnie jest się spotkać z dziewczynami, które już znam tyle lat jak i też z tymi, które widzę pierwszy raz. Takie spotkania to świetna okazja do ploteczek, szczególnie tych kosmetycznych. Nareszcie w końcu się nie spóźniłam ( w zeszłym roku spóźniłam się chyba 2 godziny chociaż do Pizzerii 102 mam 8 km :) ).
Cas przeleciał mi bardzo szybko, nawet się nie obejrzałam i trzeba było wracać do domu :( Chyba tak jest, że w miłym towarzystwie i przy dobrym jedzeniu czas szybciej leci.
Z dziewczyn najdłużej znam Ewelinę, później Dominikę i Kornelię, Kasię, Magdę, Aldonę a na spotkaniu poznałam Wiktorię, Paulinę i Asię. Niestety jednej z nas, drugiej Kasi, nie udało się dojechać na spotkanie, czego bardzo żałowałam, też już się poznałyśmy i bardzo chciałyśmy spotkać.

Przyniosłam na spotkanie trochę kolorówki, której już nie będę używać za to mam nadzieję, że dziewczynom się sprawuje :)

No i oczywiście wróciłam z potężną siatą upominków od firm :) oraz od anonimowej koleżanki. Tradycyjnie już organizatorka spotkania, Kornelia, zaproponowała zrobienie upominków dla wylosowanej osoby :)


Ja oczywiście nie wzięłam aparatu a w tym świetle robienie zdjęć telefonem na nic się nie zdało :(
Mam za to dla Was kolaż z większej części upominków od firm. Kilku niestety ( Natura, Bispol)
Kochani!
Mam nadzieję, że będziemy się tu widywać jeszcze wiele lat. Życzcie mi proszę tylko odrobinę więcej czasu na blogowanie.

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger