×

Lily Lolo | HONOLULU Prasowany bronzer

Witajcie Kochani!

Wczoraj na INSTAGRAM wrzuciłam zdjęcie nowych zabaweczek marki Lily Lolo, które niedawno dostałam do testów od sklepu COSTASY.pl - dystrybutora tej oraz kilku innych naturalnych marek w Polsce.
Największe zainteresowanie wzbudził prasowany bronzer HONOLULU - moje drogie Eweliny - ten post jest specjalnie dla Was :*Do kosmetyków mineralnych bardzo mnie ostatnio ciągnie, szczególnie gdy są to tak dobre kosmetyki jak Lily Lolo, w których zdążyłam się już zakochać.

Honolulu to satynowy, prasowany, chłodny bronzer o średniej pigmentacji i średnim odcieniu.

HONOLULU określany jest mianem chłodnego z czym ja się nie zgadzam. Według mnie ma on zdecydowanie tonację neutralną a nawet w kierunku ciepłej. Ma ładny kolor, bardziej do opalania niż do konturowania ale przy odpowiedniej karnacji można nim konturować co też i ja czasami u siebie czynię. Zdecydowanie jednak wolę go do nadania twarzy letnich odcieni. Pigmentacja faktycznie jest średnia ale w kierunku dobrej. Bronzerem spokojnie możemy budować kolor poprzez dokładanie kolejnych warstw. Świetnie rozcieranie sprawia, że nie nabawimy się plam. Ma lekko satynowe wykończenie co również przepięknie wygląda na skórze.
Bardzo się z nim polubiłam. Cudnie wygląda też w połączeniu z mineralnym sypkim bronzerem WAIKIKI. Razem tworzą piękną, lekką opaleniznę.

A teraz... zapraszam do oglądania.
Mam nadzieję pokazać Wam go niedługo w makijażu.
Szykuję też dla Was posty z prezentacją wszystkich dostępnych kolorów podkładów, róży, pudrów i bronzerów mineralnych Lily Lolo - mam nadzieję, że będą się cieszyć Waszym zainteresowaniem.

Lily Lolo HONOLULU Pressed Bronzer - 9g - w pudełeczku z lusterkiem - cena: 90,90 zł do kupienia w sklepie COSTASY TUTAJ oraz... od kilku dni możecie je również kupić w Drogerii Pigment w Krakowie

I jak Wam się podoba?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Inne kosmetyki Lily Lolo, o których pisałam:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger