×

Pearl Drops Pure Bleaching White - Zestaw do wybielania zębów

Witajcie Kochani!

Dzisiaj post nieco spóźniony :(
Miał się już pojawić prawie miesiąc temu, niestety zapodziałam kartę ze zdjęciami. Odzyskałam ją kilka dni temu. Przez nieuwagę zostawiłam ją u znajomej w komputerze. Na szczęście w weekend karta do mnie wróciła i mam zdjęcia :)

Jaki jest Wasz stosunek do wybielania zębów?
Ja co jakiś czas używam past wybielających oraz preparatów do wybielania. Takie preparaty zawsze nieco pomagają mi w utrzymaniu zębów bez przebarwień. Dlaczego nie w bieli? Niestety moje zęby z natury mają raczej kremowy kolor i do bieli im daleko i preparaty ogólnodostępne pomagają pozbyć mi się nabytych przebarwień ale chyba nigdy nie będę się cieszyła śnieżnobiałym uśmiechem.

Zestaw Pearl Drops Pure Bleaching White składa się z dwóch butelek - obie mają aplikatory w formie pędzelka.

Zęby bielsze w 7 dni! Kuracja wybielająca zęby o podwójnej formule. Wybiela i usuwa przebarwienia na i pod powierzchnią zębów. Kuracja została opracowana przez dentystów oraz ekspertów w dziedzinie wybielania zębów. Delikatnie wybiela zęby i nie niszczy szkliwa. Rezultaty kuracji można sprawdzić za pomocą dołączonej do opakowania skali bieli. 

Zestaw to 2-KROKI. 
Krok 1- potrząśnij wybielające serum (butelka 1) przez 3-5 sekund. Obficie nałóż pędzelkiem na powierzchnię zębów i pozostaw na 30 sekund, nie dotykaj ustami i językiem. Krok 2- potrząśnij aktywator (butelka 2) przez 3-5 sekund. Jednym pociągnięciem pędzla nałóż na każdy ząb i pozostaw na 30 sekund, nie dotykaj ustami i językiem. Po 20 minutach wypłucz wodą jamę ustną. Za każdym razem upewnij się czy butelki są prawidłowo zamknięte aby zapobiec wyschnięcia żelu. Przechowuj butelki w pozycji pionowej i nie zostawiaj na nadmiernym cieple. Aby uzyskać pełny efekt wybielenia, przez 20 minut po aplikacji nie powinno się jeść, pić ani palić.


Rekomendowane jest by używać zestawu 2 x dziennie przez 7 dni.
Ja używałam go przez 14 dni ale raz dziennie. Dlaczego? Otóż  po nałożeniu preparatów należy odczekać 20 minut i wypłukać usta a ja myję zęby tuż przed położeniem się spać i nie chciałam już czekać ani spać z preparatem na zębach. Także po porannej kawce i po śniadaniu myłam zęby i nakładam kolejno i zgodnie z instrukcją oba preparaty. Po 20 minutach płukałam usta i nawet później, przynajmniej przez godzinę starałam się nic nie pić i nie jeść. Jedynie wodę.

 I jak efekty? A są :)
Pierwsze widoczne zmiany zaczęłam zauważać po 7-8 dniach stosowania. Po 14 dniach zmiana była zauważalna choć nie spektakularna. Tak jak pisałam - moje zęby z natury mają dość ciemny kolor.
Do zestawu dołączona była skala bieli. Według niej przed kuracją miałam odcień zębów: 7 a po 14 dniach: 5. Zerkałam na inne blogi i np. u MEGI and I zestaw dał taki sam efekt ( SPRWDZĆIE TUTAJ

Ponieważ nie lubię pokazywać z bliska całości swoich ząbków -> poniżej znajdziecie próbkę tego jak spisał się zestaw.Zdjęcia były robione w nieco innym świetle ale różnicę i tak widać. Zęby stały się jaśniejsze i zniknęły z nich takie drobne przebarwienia.  Także warto wypróbować gdy borykacie się z problemem przebarwień powstałych głównie od używek.

Zestaw możecie kupić w Rossmann - jego standardowa cena to 79,99 zł, obecnie do 18. lipca ( do poniedziałku ) jest w promocji w cenie 59,99 zł ( PROMOCJA TUTAJ )

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykogolizm 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger