×

Goose Creek Candle | Clean Linen | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani :)

Wielbicieli zapachów "praniowych" zapraszam na post!
Żartuję :) Zapraszam Wszystkich ale to właśnie wielbiciele zapachu świeżego prania, proszku, płynu do płukania będą z tego zapachu najbardziej zadowoleni :)


Goose Creek Candle
Clean Linen

Jeden z najstarszych zapachów w kolekcji, cieszący się niesłabnącą popularnoscią aromat świeżego prania suszonego przez słoneczne promienie i lekki wietrzyk.

Nuty głowy: nuty świeżości, bawełna
Nuty serca: wiosenne kwiaty

To nie jest skomplikowany zapach. To po prostu świeże pranie, wyprane w dobrym proszku, wypłukane w płynie do płukania o białym lub niebieskim kolorze :) Na sucho - sam proszek. Wosk w topieniu ujawnia jednak nuty materiału, bawełny, wspomnianego wcześniej płynu. Nuty kwiatowe są lekko wyczuwalne ale nie przeszkadzają i nie psują całej kompozycji.

Gdybym miała go porównać do znanych mi zapachów Yankee Candle to najbardziej porównałabym go do Clean Cotton w wosku ( Fluffy Towels niestety nie poznałam w świecy więc ciężko mi się do niego odnieść). Piszę o CC w formie wosku, ponieważ ten w formie świecy pachnie jak dla mnie nieco inaczej i ma w sobie duszącą nutę "miśka" czyli Soft Blanket, której nie znoszę.

Zapach CLEAN LINEN jest zapachem mocnym ale nie killerowatym. Na moje mieszkanie 46 m2 spokojnie wystarcza pół kosteczki i cieszę się zapachem na 2-3 godzinki.

Produkty Goose Creek Candle, oraz wiele innych, możecie kupić w sklepie Pachnąca Wanna ( KLIK ).

Pamiętajcie też o 10% rabatu na hasło KOSMETYKOHOLIZM ( promocje nie łączą się, nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży ).


Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Inne zapachy Goose Creek Candle:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger