×

Goose Creek Candle | Minted Eucalyptus | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Dzisiaj nie będzie o świecy ani o wosku ale o innym produkcie marki Goose Creek Candle, który służy do odświeżenia oraz nadania zapachu naszym pomieszczeniom - a dokładniej - sprayu do pomieszczeń Goose Creek Candle MINTED EUCALYPTUS.


Spray pokazywałam Wam już w poście Paczka Ambasadorska ( jak wyglądała paczka dowiecie się tutaj )

Goose Creek Candle
Minted Eucalyptus

Nuty głowy : Eukaliptus, liście mięty, bergamotka
Nuty serca : frezja, geranium, konwalia
Nuty bazy :  bób tonka, drewno cedrowe, piżmo

Odświeżający, letni zapach łaczący w sobie nuty eukaliptusa, mięty i bergamotki dopełnione kwiatowym zapachem frezji, konwalii i geranium. Baza zapachu została stworzona z aromatów cedru, piżma i tonki.

Zapachu byłam ciekawa już od dawna - połączenie mięty i eukaliptusa kojarzyło mi się ze świeżością ale nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Nie wiedziałam również jak sprawiać się będzie spray do pomieszczeń.
Zapach zrobił na mnie duże wrażenie. Główną jego nutą jest nuta mięty ale eukaliptus jest bardzo dobrze wyczuwalny, tworzy jakby tło dla tej mięty. Czy ja czuję jeszcze inne, wymienione przez producenta nuty? Nie bezpośrednio. Jest w tym zapachu coś co go łagodzi i sprawia, że nie wierci w nosie jak eukaliptusowe kropelki do kąpieli. Delikatnie odróżniam tylko piżmo, może bergamotkę, reszty nie potrafię wyodrębnić i nazwać. W każdym razie zapach jest bardzo ciekawy i wszyscy miłośnicy zapachów miętowych powinni się na ten zapach skusić.

Co do sprayu - mocny psik, fajnie roznosi się po pomieszczeniu delikatną mgiełką i, co bardzo mnie zdziwiło, zapach długo się utrzymuje. Mam doświadczenie z brisami, glejdami i innymi w formie sprayu i... one są dla mnie wyczuwalne tylko przez kilka minut. Natomiast ten spray czuję nawet do 20 minut, czasami chyba nawet dłużej. Odświeżacz nadaje się zarówno do łazienki, ubikacji, jak i pokoju. Jego zapach nie jest toaletowy - raczej świeżo-perfumowy ( Goose Creek w ogóle ma w większości zapachów takie perfumowe podbicie ).
Lubicie tego typu zapachy?
Nie mogę się doczekać aż Pachnąca Wanna ( KLIK ) będzie miała jeszcze inne zapachy tego sprayu!!!
Cena takiego sprayu to 29 zł, ma wystarczyć na ok. 500 psiknięć - aż tyle jeszcze nie wypsikałam, ale jest bardzo wydajny - wystarczy jedno krótkie psiknięcie by zapach był dobrze wyczuwalny.
Minted Eucalyptus możecie kupić TUTAJ ( KLIK )

Pamiętajcie, że na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu ( nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zapachów niedostępnych w regularnej sprzedaży) w sklepie PACHNACAWANNA.pl

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger