×

Goose Creek | Autumn Romance | Świecowa Niedziela

Witajcie Kochani!

Prezentowałam Wam niedawno zapachy nowej, jesienno-zimowej kolekcji Goose Creek Candle. Nie znam jeszcze tych zapachów, na pewno znajdę wśród nich coś ładnego, ale dzisiaj chciałam Wam przedstawić zeszłoroczny zapach, niemal już klasyk na jesienne dni - Autumn Romance.

Goose Creek Candle
Autumn Romance

Wokół unosi się miłość, jesienna miłość. Ciepłe powietrze przesycone jest bursztynem, drewnem sandałowym, piżmem i odrobiną wytrawnego zamszu.

Nuty głowy : bursztyn
Nuty serca : drewno sandałowe, zamsz
Nuty bazy : piżmo, bursztyn

Gdy zobaczyłam opis tego zapachu... oszalałam! Wiedziałam, że to będzie coś dla mnie. Kocham zapach bursztynu, połączenie z drewnem sandałowym, zamszem, piżmem... mogło być tylko bosko!
Świecę kupiłam w ciemno.
Nie zawiodłam się - zapach był piękny, perfumowy, bursztynowy, jesienny i... mocny! To propozycja dla wielbicieli bardzo mocnych, kilerowatych zapachów. Pomimo przepięknego zapachu moc świecy okazała się dla mnie zabójcza i ze świecą niestety szybko się rozstałam. Za to skuszę się na pewno na wosk tego zapachu - tu łatwiej dozować ilość. Sam zapach jest przepiękny. I ta cudna naklejka... Domyślać się można, iż jesienny romans zakończył się pięknym ślubem...


Tę świecę miałam już dość dawno temu, czekałam jednak z publikacją recenzji do czasu aż znów będzie dostępna. Jeżeli jesteście więc wielbicielami mocnych jesiennych zapachów to Autumn Romance jest znów dostępna w Pachnącej Wannie ( KLIK do Świecy ).

Pamiętajcie, że w sklepie Pachnąca Wanna na hasło KOSMETYKOHOLIZM macie 10% rabatu ( nie łączy się z innymi promocjami oraz nie dotyczy przedmiotów niedostępnych w regularnej sprzedaży ).

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Inne zapachy Goose Creek Candle:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger