×

My Secret Najpiękniejsze Rozświetlacze z Drogerii Natura | Princess Dream x 2, Sparkling Beige, Disco Ball

Witajcie Kochani!

Wiecie, że uwielbiam rozświetlacze. Błysk na policzku, rozświetlenie, glow...uwielbiam ten efekt. I jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, gdy cudowny efekt na policzku mogę osiągnąć kosmetykiem za... ok.15 zł to jest właśnie cena wszystkich rozświetlaczy My Secret, o których jest mowa w dzisiejszym poście.


My Secret Face Illuminator Powder Princess Dream ( stara wersja )

Czy pamiętacie ten szał po pojawieniu się na rynku tego rozświetlacza?  Złoty błysk, tafla, genialna konsystencja, lekko jakby wilgotna. Szał, dziki szał, cudo, puste półki. Jak ciężko go było dostać! Na szczęście koleżanka go dla mnie dorwała - pełnia szczęścia!
Stara wersja tego rozświetlacza naprawdę podbiła sercu wielu makijażystów. Nic dziwnego, efekt, jaki daje jest genialny, co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach swatchy. Wystarczy pierwszy lepsze pędzel i dwa pociągnięcia, a na skórze mamy cudowny efekt glow.
Jaki mamy z nim teraz problem? Jest już niedostępny w starej wersji, a nowa już nieco się różni.My Secret Face Illuminator Powder Princess Dream ( nowa wersja )

To nadal rozświetlacz w złotym kolorze, nieco jaśniejszym niż swój poprzednik, a także o innej, bardziej suchej konsystencji. To piękny rozświetlacz, bez drobinek, tworzy bardzo ładny błysk, ale efektu WOW, jak przy poprzedniej jego wersji, nie ma. Nie tworzy już tak intensywnej tafli. Szkoda, mimo wszystko to nadal cudowny rozświetlacz.
Obecnie możecie go kupić w naturze  w cenie 9,99 zł TUTAJ ( KLIK ).My Secret Face Illuminator Powder Sparkling Beige

Ten rozświetlacz jest odpowiedzią na potrzeby miłośniczek rozświetlaczy jaśniejszych i w chłodnych odcieniach. Konsystencję ma identyczną jak nowa wersja Princess Dream, daje też na skórze podobny efekt, może nieco delikatniejszy, i oczywiście w innym kolorze.
Obecnie możecie go kupić w naturze  w cenie 9,99 zł TUTAJ ( KLIK ).My Secret Disco Ball Highlighter

Kochasz Sparkling Beige, ale pragniesz mocniejszego błysku? To już masz! Disco Ball to chłodny rozświetlacz z delikatnymi brzoskwiniowymi tonami. W nim znów mamy lekko wilgotną konsystencję jak w pierwotnej wersji Princess Dream. Genialny! A tafla jaką daje jest cudowna! Jedno pociągnięcie pędzla i mamy wyczarowane rozświetlenie, dwa pociągnięcia i błyszczymy się jak dyskotekowa kula <3
Obecnie w promocji za 10,99 zł TUTAJ ( KLIK )
W ofercie marki My Secret pojawiły się niedawno dwa nowe rozświetlacze, mam nadzieję, że jujż niedługo trafią do mnie.
Jesteście szczęśliwymi posiadaczkami pierwszej wersji Princess Dream? A może ta nowa formuła jednak bardziej Wam odpowiada?
Nie mogę się doczekać tych najnowszych.

PODSUMOWANIE - Piękne rozświetlacze z Drogieria Natura:

Buziaki dla Was,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger