×

KOBO Fantasy Pure Pigment 2018 | Piękne pigmenty z Drogeria Natura

Witajcie Kochani!

Marka KOBO, a właściwie wszystkie marki na wyłączność Drogerii Natura, nie przestają mnie zaskakiwać. Produkty, które wypuszczają są coraz lepsze i coraz piękniejszej. A pigmenty... SZTOS! Przypuszczam, że to zasługa Daniela Sobieśniewskiego, który od lat współtworzy te produjkty. I oby tak dalej!!!

Jedną z nowości, które w ostatnim czasie pojawiły się w Naturze są pigmenty KOBO FANTASY PURE PIGMENT - kolekcja 6 cudownych pigmentów.
101 AURORA - cudowny złoty pigment o dość dużych drobinach, mieni się na jasnooliwkowo-złoto. Daniel Sobieśniewski porównywał go do jednego z cieni z Top Shop102 GOLDEN OLIVE - bardzo drobno zmielony pigment o ciemnooliwkowej bazie mieniącej się na jasnooliwkowe złoto103 KALEIDOSCOPE - tutaj naprawdę jest jak w kalejdoskopie - dość duże, leciuteńkie płatki mieniące się srebrno-niebiesko-zielono-różowo. Jest tak lekki, że aż unosi się w powietrzu. Najlepiej nakłada się go na inne kolory.104 REDDISH IRIS - bardzo drobno zmielony, czerwona baza opalizująca na fioletowo. Ma mocne krycie. Wolałabym jednak żeby miał więcej tych fioletowych drobinek.105 ASTRAL FANTASY - niebieski pigment opalizujący na błękit. Fajny na kolorowy akcent.106 PEACHY COCKTAIL - również bardzo zmielony, brzoskwiniowa baza opalizująca na różowo. Cudowny! Pięknie nadaje się do ślubnych makijaży, i nie tylko oczywiście.


I jak Wam się podobają te cudeńka?
Ja jestem nimi zachwycona <3 No może Astral Fantasy będę najmniej używać, bo jednak nie lubimy się z niebieskościami, ale tak ogólnie wszystkie są piękne!

Pigmenty KOBO dostępne są oczywiście w Drogerii Natura - stacjonarnie i online. Pigmenty te są ze standardowej szafy KOBO .
KOBO FANTASY PURE PIGMENT wszystkie -> TUTAJ ( KLIK )
KOBO 101 AURORA -> TUTAJ ( KLIK )
KOBO 102 GOLDEN OLIVE -> TUTAJ ( KLIK )
KOBO 103 KALEIDOSCOPE -> TUTAJ ( KLIK )
KOBO 104 REDDISH IRIS -> TUTAJ ( KLIK )
KOBO 105 ASTRAL FANTASY -> TUTAJ ( KLIK )
KOBO 106 PEACHY COCKTAIL -> TUTAJ ( KLIK )

Wpadł Wam któryś w oko? W ogóle używacie pigmentów w makijażu?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger