×

NYX PRO FOUNDATION MIXER | UZYSKAJ IDEALNY ODCIEŃ PODKŁADU

Witajcie Kochani!

Odpowiedni odcień podkładu chyba niejednej z nas spędził sen z powiek. Jak znajdziemy dobry odcień to często podkład nie taki, a jak podkład super to ciężko o odpowiedni odcień. Albo dobrałaś już super podkład a tu przychodzi lato i nagle ciut się opalasz. Lub na odwrót - dobrałaś podkład w lecie a teraz jest za ciemny. Co robić?

Mieszać!


NYX PRO FOUNDATION MIXER

Stwórz idealny dla siebie odcień podkładu z jednym z naszych Pro Foundation Mixer! Te płynne pigmenty zostały stworzone po to, abyś mogła indywidualnie dobierać tonację, odcień i wykończenie wszystkich płynnych podkładów. Osiągnij perfekcyjne dopasowanie swojego podkładu!

Cena : 41 zł / 30 ml


W ofercie marki znajduje się 6 odcieni. Ja mam 3, ale dzisiaj chciałam Wam przedstawić te 2 najważniejsze - WHITE i OLIVE. Trzeci, który posiadam, to LUMINOUS i on nie zmienia koloru podkładu a jedynie dodaje mu rozświetlenia. A dzisiaj zależy mi na tym by pokazać Wam te do zmiany koloru podkładu.
Oba mixery mają dużą koncentrację pigmentu dzięki czemu wystarczy bardzo niewielka ilość produktu by zmienić kolor podkładu. Dodając go stopniowo uzyskujemy pożądany odcień.
Bardzo ważne jest to, że mixery z Nyx nie wpływają na właściwości podkładu - krycia, zastygania, trwałości.

WHITE - to biały mixer służący do rozjaśniania podkładów. Kolor to czysta biel i w żaden sposób nie wpływa on na tonację podkładu, po prostu go rozjaśnia.

OLIVE - to brązowy mixer o lekko oliwkowej tonacji do przyciemniania podkładów. Jego tonacja sprawia, że oprócz przyciemnienia podkładu może zmienić lekko tonację produktu. Podkłady o tonacji neutralnej lub brzoskwiniowej mogą dzięki niemu zostać "złamane" w stronę żółto-oliwkową.


Dla mnie, jak i dla każdej makijażystki, jest to produkt niezastąpiony. Nie jesteśmy przecież w stanie mieć pełnej gamy kolorów ze wszystkich ulubionych podkładów. Oczywiście, że możemy kupić jasny, średni i ciemny, ale to i tak już naprawdę sporo.

Mixer WHITE polecam również wszystkim dziewczynom z alabastrową cerą, którym najciężej jest dobrać odpowiedni kolor - on Wam pomoże :)

Mam też podobne produkty innych firm, kiedyś zrobię ich porównanie. Te z Nyx polecić mogę w 100%.


Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger