×

ANTONIO BANDERAS POWER OF SEDUCTION | UWODZICIELSKI ZAPACH DLA NIEGO NA WALENTYNKI

Witajcie Kochani!

Walentynki tuż, tuż. Szykujecie coś dla swoich mężczyzn/chłopaków? Ja przyznaj, że raczej nie obchodziłam tego święta, a po 15 latach małżeństwa to... no sami wiecie :)
Jeśli jednak obchodzicie i szukacie fajnego zapachu dla swojej drugiej połówki, dodatkowo zapachu w fajnej cenie, to mam dla Was ciekawą propozycję.

Zapachy marki Antonio Banderas pojawiały się już kilka razy na moim blogu i tamte zapachy nadal bardzo polecam:
 POWER OF SEDUCTION to zapach, który pojawił się w 2018 roku i jest kolejną odsłoną linii SEDUCTION - tej, którą bardziej lubię, ze świeżymi pięknymi zapachami.

Aby wygrać w grze uwodzenia, trzeba być gotowym na wszystko. Prawdziwy uwodziciel o tym wie i nigdy nie pozwoli na to, by powstrzymał go strach. Prędkość, ryzyko i adrenalina wchodzą w skład jego DNA. Jest bohaterem akcji, który kusi los i przyciąga niebezpieczeństwo we wszystkich jego przejawach... zwłaszcza, gdy przybierają kształt kobiety.

Nowy zapach Power of Seduction przedstawia nowe oblicze Antonio Banderasa – odważnego i żądnego przygód. Świeży, młodzieńczy i bardzo męski aromat pobudza do podejmowania wyzwań, ukazuje odwagę i pokonuje wszelkie bariery, które mogłyby stanąć na drodze bohatera i przeszkodzić jego autentycznej sile uwodzenia.
 

Zapach świeży, paprociowy, aromatyczny
Nuty Głowy: Bergamotka, Jabłko
Nuty Serca: Lawenda, Szałwia
Nuty Bazy: Paczula, Ambra, Bób Tonka, Mech

Siła uwodzenia objawia się świeżą i owocową nutą głowy – bergamotką połączoną ze smakowitym jabłkiem, które toruje drogę aromatycznemu sercu kompozycji. Tu lawenda i szałwia nadają moc młodzieńczej i śmiałej kompozycji. 

Nuta głębi, nade wszystko męska i pełna charakteru, zaskakuje jakością orientalnych akcentów, które równoważy świeżość mchu. Innowacyjny, elegancki i charyzmatyczny zapach sprawi, że osiągniesz szczyt formy.


Zapach

Zawsze podobał mi się zapach szałwii i zauważyłam, że uwielbiam tę nutę w perfumach, szczególnie męskich. Uwielbiam.
Power of Seduction to zapach, który się rozwija. Początkowo czuć w niem jabłko, dżo bardziej niż nuty cytrusowe. To zielone jabłko trwa przez około 15 minut i zapach przechodzi bardziej w szałwiowo-lawendowy. Te nuty tworzą cudowny duet, który trwa na bazie z mchu i bobu tonka.
Jest bardzo męski, taki zdecydowanie do przytulenia się w tak pachnącą skórę...
Jest to zapach nadający się zarówno do garnituru, jak i na luźniejsze okazje.
W ogóle zapachy Antonio Banderas są bardoz uniwersalne i znajdują na pewno szerokie grono odbiorców gdyż pasują i młodym chłopakom, i dojrzałym mężczyznom. A najbardziej tym po środku :)

Pisząc ten post wypsikuję resztę z flakonu :(


Flakon

"Flakon Power of Seduction łączy w sobie elegancję matowego srebra z żywą czerwienią – odważną barwą, która dominuje w jego dolnej części i sprawia, że jest wyjątkowy i efektowny. Kontrastując z czystymi liniami flakonu, korek z czarnej gumy stanowi jego sportowy i młodzieńczy akcent." - materiały prasowe

W sumie nic dodać, nic ująć- flakon prezentuje się efektownie i na pewno przyciąga uwagę. Mi tą czerwienią i wytłoczeniem korka kojarzą się z wyścigami samochodowymi Formuły 1.

Projekcja i trwałość

Uwielbiam kiedy mój mąż rano używa perfum w łazience, a ja je czuję jeszcze kilka godzin później. Zapachy Banderas mają bardzo dobrą trwałość, czuję je na mężu nawet po całym dniu. Z czasem robią się bardziej bliskoskórne, ale trwałe są na pewno.
Projekcja też jest największa na początku i zostawia za sob leciutki ogon, później wyczuwalne są tylko z bliska.
Jestem też niesamowicie ciekawa nowego zapachu z linii - Antonio Banderas POWER OF SEDUCTION EXTREME, który pojawił się już w ROSSMANN.
Jego opis brzmi: "Przystąpienie do gry uwodzenia to prawdziwy sprawdzian charakteru i odwagi. Oznacza gotowość do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania granic, aby poczuć ekstremalną moc żywiołów – ową surową energię, która przez Ciebie przepływa, ogień płonący w Twoim sercu." - może dzisiaj mi się go uda powąchać, jeżeli jest już stacjonarnie.


Gdzie kupić POWER OF SEDUCTION?
Stacjonarnie możecie kupić ten zapach, jak oczywiście i inne Antonio Banderas, w Rossmann. Niestety w Rossmann dostępne są tylko zapachy męskie, i to nie wszystkie z tych wypuszczonych przez Antonio Banderasa.
Power of Seduction 100 ml - TUTAJ
Power of Seduction 50 ml - TUTAJ
Power of Seduction Extreme 100 ml - TUTAJDajcie znać jak szykują się wasze Walentynki <3

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger