×

CALVIN KLEIN ETERNITY FLAME

Witajcie Kochani,

Niemal co roku marka Calvin Klein wypuszcza serię flankerów bądź edycji limitowanych w linii ETERNITY. W lutym tego roku do sprzedaży weszły dwa nowe zapachy - damski i męski ETERNITY FLAME.

Zapachy ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN – męski i damski – przekazują słoneczną energię, podkreślając uwodzicielską aurę orientalnej kompozycji. Żywica labdanum działa niczym zmysłowe ogniwo łączące filar męski i damski.CALVIN KLEIN ETERNITY FLAME for WOMAN

Tę zaskakującą kompozycję energetyzujących owoców i delikatnych kwiatów skontrastowano z fasetkami orientalnymi. Ekspresja miłości i namiętności: każda nuta dodaje aspekt kobiecości i zmysłowości, aby stworzyć ciepły i uzależniający epilog.

Kategoria zapachu: kwiatowo-orientalna
Kreator zapachu: Laurent Le Guernec


Nuty Głowy: Mandarynka
Nuty Serca: Kwiaty Groszku Pachnącego
Nuty Bazy: Żywica Labdanum


CALVIN KLEIN ETERNITY FLAME for MAN

Owocowe i aromatyczne nuty zyskały nową definicję za sprawą tonów ambrowych i skórzanych. Każdy luksusowy i uzależniający element zapachu jednoczy się w intensywnej paprociowo-orientalnej kompozycji, która na nowo interpretuje męskość. Efekt: zapach świeży, lecz zarazem ciepły i bogaty. 

Kategoria zapachu: paprociowo-orientalna
Kreator zapachu: Laurent Le Guernec


Nuty Głowy: Ananas

Nuty Serca: Rozmaryn
Nuty Bazy: Żywica Labdanum


Zapach ETERNITY FLAME for Man

Zapach idealnie odzwierciedla nuty - soczysty ananas jest wyczuwalny przez kilkanaście minut, ale od razu zmieszany jest z ziołami. Kiedy ananas powoli odchodzi w zapomnienie, zioła mieszają się ze skórzano-żywicznymi aromatami, które idealnie pasują do mężczyzny, który wie czego chce i twardo stąpa po ziemi. Będzie odpowiedni zarówno do biura, jak i na kolację. Zapach bardzo mi się podoba.


Zapach ETERNITY FLAME for Woman

To zapach zagadka. O ile w zapachu męskim wszystko się zgadza z nutami, o tyle tutaj nie zgadza mi się prawie nic.
Pierwszy psik, wącham i... i zerkam na butelkę czy na pewno wzięłam do ręki flakon zapachu dla kobiet, bo ja tu czuję coś męskiego czy raczej męsko-roślinnego, zielonego. Mandarynki to tu dla mnie nie ma ani kropli. hAle już po chwili ta zieloność zamienia się w musujący imbirowy napój, który z czasem nieco się ociepla, ale nie w słodką stronę, ale w zamszowo-skórzano-żywiczną. I jedyne właśnie co mi tutaj się zgadza to żywica w bazie zapachu.

Nie jestem w stanie porównać go do żadnego znanego mi zapachu. Zaskoczył mnie niesamowicie swoją unikatowością. Jak go spotkacie w perfumerii powąchajcie koniecznie, poproście o próbkę. To nie jest taki sobie płaski, prosty zapach, który będzie się podobał wszystkim.


Flakony

Flakony są klasyczne dla linii Eternity. W zeszłym roku również te flakony zostały wykorzystane do zapachów Calvin Klein ETERNITY AIR.
Butelki są proste, klasyczne i eleganckie. Są to flakony bez korków.
Dla mnie klasyka i bardzo podoba mi się, że marka konsekwentnie trwa przy tych flakonach.


Projekcja i trwałość

Zarówno zapach damski, jak i męski mają średnią projekcją i bardzo dobrą trwałość.
Wyczuwane są raczej z bliska, z odległości 1m a po kilku godzinach są nawet bardziej bliskoskórne.
Trwałość na ubraniach jest kilkudniowa, na skórze - kilkugodzinna. Najdłużej wyczuwalne są żywiczne nuty bazy w obu zapachach.
Zapachy tworzą udany duet, pasują do siebie. Myślę jednak, że męskie perfumy będą się cieszyły większą popularnością, natomiast perfumy damskie zyskają większe uznanie w gronie wielbicielek zapachów niszowych. Ciekawa jestem też jak perfumy damskie pachniałyby na mężczyźnie, bo według mnie mogłyby być naprawdę świetne!
Powąchajcie te zapachy koniecznie!

Perfumy do kupienia TUTAJ i TUTAJ. To niezły duet na Walentynki!

Koniecznie dajcie mi znać kiedy uda Wam się je powąchać, szczególnie damskie!

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger