×

ANTONIO BANDERAS POWER OF SEDUCTION EXTREME

Witajcie Kochani!

Marka Antonio Banderas rozszerza swoje portfolio w Polsce. Nie mogę się doczekać kiedy do oficjalnej sprzedaży wejdą damskie zapachy - bardzo chciałabym je powąchać.

Tymczasem zapachów męskich jest coraz więcej, w lutym wszedł do sprzedaży nowy zapach z linii Seduction - POWER OF SEDUCTION EXTREME.


ANTONIO BANDERAS POWER OF SEDUCTION EXTREME

Przystąpienie do gry uwodzenia to prawdziwy sprawdzian charakteru i odwagi. Oznacza gotowość do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania granic, aby poczuć ekstremalną moc żywiołów – ową surową energię, która przez Ciebie przepływa, ogień płonący w Twoim sercu.
Niekiedy największe ryzyko polega na niepodjęciu ryzyka. Prawdziwy poszukiwacz przygód wie, że każde doświadczenie kształtuje jego charakter, sprawia, że staje się odważniejszy i daje mu siłę, by przekraczać granice. I że jedyne realne ograniczenie tkwi w jego umyśle.
Tylko autentyczny uwodziciel będzie badać wszelkie ekstrema i dawać z siebie wszystko, by zwyciężyć w grze.
Czy jesteś gotowy na ostateczne zgłębienie fenomenu uwodzenia?


Charyzmatyczny zapach o wyrazistym charakterze, potencji i energii wynosi ekstremalne doznania na zupełnie nowy poziom.


Nuty Głowy :  Bergamotka, Czarny Pieprz, Lawandyna
Nuty Serca : Drewno Cedrowe, Paczula
Nuty Bazy : Drewno Sandałowe, Wanilia, Bób Tonka

Zapach

Zapach rozpoczyna się mieszanką bergamotki i nut lawendowych - ta świeżość trwa tylko chwilę, bo ten zapach zdecydowanie nie należy do "świeżaków". To seksowny, bardzo męski zapach. Drzewno-paprociowy. Klasyfikowany jest jako zapach Fougere.
To zapach zdecydowanie drzewny, roślinny, lekko ostry ale z domieszką waniliowego ciepła bez słodyczy. I w całym czasie trwania zapachu wyczuwalna jest lekka nutka lawendy.
Zdjęcie reklamowe idealnie oddaje mężczyznę, do którego pasuje ten zapach. Będzie idealny do skórzanej czarnej kurtki i jeansów. Z charakterem. Dla faceta, który wie, czego chce.

Po kilku godzinach zapach zaczyna mi nieco przypominać klasycznego Fahrenheit.


Flakon

Flakon kształtem jest identyczny jak w klasycznym Power of Seduction. Tym razem jest jednak czarny by lepiej odzwierciedlić bardziej odważne oblicze mężczyzny.


Projekcja i Trwałość

Zapachy Antonio Banderas są mocno i długo wyczuwalne. O rana do nocy, a nawet po kilkuj dniach ubrania nimi pachną. Uwielbiam je za to.

Apeluję o rozszerzenie asortymentu o zapachy damskie.
Tymczasem polecam Wam zapoznanie się z męskimi.

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger