×

Kiedy inspirują Cię inne Kobiety

 Witajcie Kochani!


Czy macie tak czasami, że zobaczycie u kogoś jakiś kosmetyk i chcecie od razu, natychmiast go mieć? Ja tak mam niestety dość często i tyczy się to przede wszystkim kolorówki. Zawsze kusiły mnie wszelkie piękne palety, bronzery, rozświetlacze, kolejne podkłady obiecujące piękny wygląd skóry. A zajmując się makijażem mam dodatkowo wymówkę, że to wszystko "do pracy". 

Wracając do sedna - obserwuję bardzo dużo makijażowych profili na Instagramie, i jednym z nich jest konto Natalii Addiction Makeup. Natalia robi przepiękne makijaże i podpatrzyłam u niej kosmetyki marki Ga-De. Gdy zaczęłam oglądać je na Notino, to po prostu przepadłam. Wszystko mi się tak bardzo podoba <3. Zresztą popatrzcie sami jakie to piękne kosmetyki.


GA-DE Eyeshadow Palette

GA-DE Eyeshadow Palette

Ja oczywiście największą uwagę zwróciłam na GA-DE Palety cieni do powiek - mają przepiękne wersje kolorystyczne i ja po prostu już sama nie wiem, na którą się wpierw zdecydować. Znając mnie będą to zapewne któreś brązy. Coś pięknego.GA-DE Puder Mineralny

Kolejnym kosmetykiem, na który mam ochotę, jest GA-DE Sypki Puder Mineralny IDYLLIC. Jego zadaniem jest utrwalenie makijażu, zmatowienie cery oraz stworzenie wrażenia idealnej cery. Fajna cena ( ok. 100 zł) za 25 g - to naprawdę kusi! A pudry utrwalające bardzo lubię i zużywam je w sporych ilościach. Myślę, że świetnie się sprawdzi w makijażach. Puder występuje w dwóch odcieniach, ja zdecydowałabym się na ten jaśniejszy - Nude.


GA-DE Bronzer, GA-DE Rozświetlacz

Ślicznie wyglądają również bronzer i rozświetlacz - dwa bardzo ważne produkty w makijażu. Bronzer składa się z dwóch części - matowej i błyszczącej - takim bronzerem możemy uzyskać zarówno efekt konturu, jak i opalania. 
GA-DE Velveteen Paletka do konturowania

Rozświetlacz widziałam natomiast w akcji chyba właśnie u Natalii i dawał przepiękny efekt tafli. 


Lubię korzystać z poleceń osób, którym ufam, inspirować się innymi kobietami z mojego otoczenia. Notino prowadzi właśnie kampanię, która pokazuje jak inspirujemy się innymi kobietami. Reklamy możecie zobaczyć w telewizji, bardzo mi się podobają. Często właśnie jest tak, że podpatrzymy coś u koleżanki, siostry, znajomej i chcemy to mieć zaraz natychmiast. Nie wiem jak Wy, ale ja tak mam.
Korzystacie z poleceń znajomych? Lubicie podpatrzeć co mają ciekawego i też sobie to sprawić?

Dajcie znać!

Buziaki dla Was
Ania | Kosmetykoholizm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger