×

STARE ALE JARE - POMADKI RIMMEL LASTING FINISH

 Witajcie Kochani!

Czy Wy też obserwujecie nadmierny wysyp nowości kosmetycznych na rynku? Ok, nie powiem, mnie to trochę cieszy, ponieważ ja kosmetyki po prostu uwielbiam, ale czasami już sama nie wiem po co sięgnąć, tyle jest nowych produktów, np. do ust. Coraz to nowe wykończenia, formuły, firmy prześcigają się w opisach i obiecywanych działaniach. Moja pomadkowa kolekcja jest całkiem pokaźna, ale ostatnio zatęskniłam za czymś sprawdzonym, za pomadką, którą mogłabym mieć przy sobie i byłaby idealna na każdą okazję. I wiecie na co trafiłam? Na pomadki Rimmel Lasting Finish! I przypomniałam sobie jak bardzo kochałam Airy Fairy i zapragnęłam jej znów, bo moja poprzednia już daawnooo temu została wykończona do zera! Ale by nie było jej smutno, zamówiłam ją razem z kolorem Asia - to dwa najpiękniejsze i najbardziej uniwersalne kolory z tej serii, według mnie oczywiście.Pamiętacie jeszcze te pomadki? Gdy wchodziłam do blogosfery ( a był to rok 2012) te pomadki były stosunkową nowością i był na nie szał! Zaskoczyło mnie, że są nadal dostępne i naprawdę bardzo się z nich cieszę, często lądują na moich ustach. Kiedyś To AIRY FAIRY był moim ulubieńcem, ale teraz wyjątkowo jestem opalona i chętniej wybieram ASIA.

Pomadki mają dobre krycie, bardzo łatwo i przyjemnie rozprowadzają się po ustach. Nie są może bardzo trwałe, ale mi to w ogóle nie przeszkadza, nie mam problemu z poprawieniem pomadki w ciągu dnia.

Rimmel Lasting Finish 070 Airy Fairy
AIRY FAIRY jest delikatnie chłodnym różem z drobinkami. Drobinki są bardzo małe, dają raczej wrażenie perły, satynowego wykończenia. Pasuje do jasnych i średnich karnacji. Przy opaleniźnie fajnie wygląda z ciemniejszą konturówką. Według mnie to fajny kolor do makijaży ślubnych.

Rimmel Lasting Finish 077 Asia   
ASIA jest nieco ciemniejszym i cieplejszym odcieniem herbacianego różu. Nie zawiera drobinek, ma wykończenie kremowe. Jeśli ktoś lubi ciemniejsze pomadki, to fajnie sprawdzi się już przy jasnych karnacjach, a dla karnacji średnich i ciemniejszych będzie po prostu ładnym nudziakiem. Myślę, że dla wielu osób będzie to po prostu ich kolor ust.

Powiedzcie, że pamiętacie jeszcze te pomadki :) Chyba, że już tylko ja je pamiętam bo aż tyle lat siedzę w blogosferze :)

A jeżeli właśnie jesteście na etapie poszukiwania fajnej pomadki to Rimmel Lasting Finish jest świetnym wyborem i to w fajnej cenie.

Buziaki dla Was,

Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger