×

PROPOZYCJE PREZENTÓW DLA MĘŻCZYZN

 Witajcie!

Nie ukrywajmy, grudzień to miesiąc, w którym niemal każdy szuka prezentów dla swoich bliskich. I o ile nigdy nie mam problemu z zakupem czegoś dla kobiet, o tyle dla mężczyzn to już zupełnie inna bajka. Tu zawsze mam problem by znaleźć coś fajnego.

Ale mam kilka pomysłów, które chciałam Wam dzisiaj pokazać.

 


 

PREZENTY DLA MĘŻCZYZN 

 

MASZYNKA DO WŁOSÓW

My Kobiety lubimy rytuały związane z wyjściem do fryzjera, natomiast mężczyźni, a mam to na przykładzie swojego męża, niezbyt często lubią chodzenie do fryzjera w ogóle. I widzę to na przykładzie wielu mężczyzn z mojego otoczenia. Włosy jednak obcinają i tu się przydają elektryczne maszynki do włosów. 

Na rynku dostępnych jest wiele modeli więc znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego mężczyzny. Są takie, które przeznaczone są tylko do włosów, takie którymi można przycinać również brodę a także włosy z innych miejsc na ciele, na kabel, z akumulatorem, do wyboru, do koloru.

 


MASZYNKI DO GOLENIA

Jak nie włosy na głowie, to włosy na twarzy, więc świetnym pomysłem na prezent będzie elektryczna maszynka do golenia. Wielu mężczyzn goli się codziennie i zużywa wiele maszynek jednorazowych lub nawet z wymiennymi końcówkami. I świetnym rozwiązaniem jest właśnie maszynka elektryczna, dzięki której golenie jest szybkie i bezproblemowe i nie wymaga dodatkowych kosmetyków. Bardzo fajne maszynki są marki BRAUN.  

 


ZESTAWY KOSMETYKÓW

Często jednak szukamy trochę drobniejszych prezentów i właśnie w tym momencie fajnym pomysłem są zestawy kosmetyków. Wśród zestawów możemy znaleźć i tańsze, i droższe propozycje, i możemy je fajnie dopasować do obdarowywanej osoby. Możemy wybrać podstawy zestaw do higieny lub coś do pielęgnacji twarzy abo właśnie zestaw dla brodacza.

Jakie są Wasze pomysły na prezenty dla mężczyzn?

Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger