×

AVON | FAR AWAY REBEL

 Witajcie Kochani!

Dzisiaj znów chciałam Wam pokazać ciekawy i niedrogi zapach marki Avon. Linia Far Away znana jest już od wielu lat i cieszy się dość dużą popularnością. Miałam kiedyś flanker Far Away Infinity, ale dla mnie to akurat zapach, którego ja nie czuję, a właściwie  czuję, ale tylko jako rozwodnione mydełko. Po prostu tak mam z kilkoma zapachami tej marki.

Jednak linia, jak to linia, składa się z większej ilości zapachów, a AVON FAR AWAY REBEL został wydany w 2018 roku.


 Zapach

Bardzo ciekawy zapach - czarna porzeczka w połączeniu z bitą śmietaną są tu bardzo dobrze wyczuwalne.. Daje to efekt słodkości przełamanej lekką kwaskowością. Gdzieś w tle pobrzmiewają słodycze i kwiat pomarańczy, ale głównie nuty głowy bawią mnie cały czas. Połączenie czarnej porzeczki z bitą śmietaną daje nieco odczucia wytrawnej śliwki, także każdy to lubi śliwkę w perfumach, powinien zerknąć też w stronę Far Away Rebel.

Jest to zdecydowanie propozycja dla osób, które lubią słodkości, ale czasami mają ochotę na coś bardziej wytrawnego, tutaj połączenie jest świetnie wyważone.

Dla mnie to fajny zapach na jesień i zimę. Nie używałam go jeszcze w ciepłe dni, ale przypuszczam, że wtedy mógłby wybrzmiewać bardziej słodko i niektórych mógłby męczyć. Za to do niskich temperatur pasuje mi po prostu idealnie. Dopiero pod koniec trwania zapachu na pierwszy plan wybija się karmel i jest bardziej słodko, nadal bardzo przyjemnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: Bita Śmietana, Czarna Porzeczka,
Nuty serca: Kwiat Pomarańczy,
Nuty bazy: Toffee, Czekolada

Flakon

REBEL to pierwszy z flakonów linii AVON Far Away, który zyskał nowoczesną formę. Tradycyjna kuleczka zmieniła się w geometryczną formę. Jestem na tak - flakon wygląda świetnie. Ten sam kształt flakonu, ale ju w innym kolorze, otrzymał również flanker REBEL DIVA, który mam na swojej wishliście.

Projekcja i trwałość

Far Away REBEL to typ zapachu, który zostawia za sobą lekki ogonek. Nie wypełnia sobą całego pomieszczenia, ale zdecydowanie jest wyczuwalny z 2-3 kroków. Dodatkowo jest to zapach całkiem trwały - wyczuwam go na ubraniach minimum 6-8 godzin.

Na grupach miłośników perfum widziałam, że kilka zapachów z linii Far Away, w tym Rebel, cieszą się dużą popularnością. Znacie je już?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger