×

URBAN DECAY ALL NIGHTER - By makijaż przetrwał całą noc

 Witajcie Kochani :)

Od ponad 3 lat zajmuję się makijażem profesjonalnie. W swojej małej karierze przeszłam już przez sporo utrwalaczy do makijażu i znalazłam wśród nich jeden produkt, który w 100% spełnia moje wszystkie wymagania.

URBAN DECAY ALL NIGHTER

Od utrwalacza do makijażu oczekuję kilku rzeczy:
- ma utrwalać makijaż tak, by pozostał nienaruszony przez całą noc pełną tańców i hulańców
- nie może rozpuszczać makijażu
- musi robić odpowiednią mgiełkę
- musi być wydajny

Jak się już chyba domyślacie ALL NIGHTER spełnia wszystkie te wymagania, a nawet więcej.

Zacznijmy od opakowania - spray zamknięty jest w plastikowej butelce, która jest lekka i pojemna. Do wyboru mamy 118 lub 240 ml, czasami dostępny jest też travel size. Używanie butelki jest wygodne, dobrze leży w ręce, nie wyślizguje się. Butelka jest matowa i jedyny taki drobny minus to fakt, że łapie wszystkie brudy z ręki, szczególnie od podkładu. Ale domywa się też dość dobrze.

Aplikator robi fajną mgiełkę, która ładnie osiada na makijażu i wchłania się w niego. Nie robi kropel, które mogłyby miejscowo rozpuścić makijaż. Przez chwilkę wyczuwalna jest delikatna wilgotność na twarzy, ale już po momencie spray scala się z makijażem. Można też przez moment powachlować twarz po spryskaniu, by warstwy szybciej i lepiej się połączyły.


Sama na sobie przetestowałam też ALL NIGHTER-a, ale też wszystkie klientki mi potwierdzały, że makijaż przetrwał całonocną imprezę w nienaruszonym stanie.Także test trwałości przeszedł pozytywnie w 100%.

Czasami spotykam się z opiniami, że All Nighter jest za mocny, zbyt ściąga skórę, przesusza. Nie mogę sę z tym zgodzić. Inaczej - mogę, jeśli został on nałożony w zbyt dużej ilości lub na bardzo suchą skórę w połączeniu z zastygającym podkładem. Przy cerze suchej, aż do cery mieszanej, wystarczą dosłownie 4 psiki wykonywane podłużnymi ruchami - 2 pierwsze tworzą kształt "+" a dwa kolejne "x". Ewentualnie przy skórze mocno przetłuszczającej się dorzucam kolejne 2 psiki extra. Jest to optymalna ilość, która pozwoli utrwalić makijaż bez jego przeciążania. 


 

Jeżeli szukacie utrwalacza, który zapewni Wam prawdziwą trwałość makijażu - Urban Decay All Nighter będzie świetnym wyborem. A nie wiem, czy wiecie, że mara Urban Decay dostępna jest też teraz na Notino.pl

Macie swoje ulubione utrwalacze do makijażu?

Ania | Kosmetykoholzim

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger