×

WISHLISTA DLA WŁOSÓW BLOND

 Witajcie Kochani!


Czy ja mam blond włosy? Tak całkowicie to nie, ale od jakiegoś czasu spora część moich włosów jest właśnie rozjaśniona do ciemnego blondu, i w sumie chodzi za mną jeszcze większe ich rozjaśnienie. Kto rozjaśnia włosy ten wie, z jakimi problemami borykają się takie włosy. I nie mam tutaj na myśli zniszczenia, ale przede wszystkim żółknięcie.

Moje włosy mają ogromną tendencję do ciepłej tonacji po farbowaniu. Jest to o tyle dziwne, że mój naturalny kolor jest mysi i bez wyrazu, natomiast ta część włosów, która jest rozjaśniana i farbowana, idzie już bardzo w stronę miedzi i żółci. Aby nie farbować włosów co chwilę i móc się cieszyć nieco bardziej neutralnym, czy ten nawet lekko chłodnym kolorem muszę sięgnąć po produkty przeznaczone właśnie do włosów blond, a przede wszystkim tych, których zadaniem jest usuwanie żółtego koloru z włosów i nadawanie im chłodnej tonacji.
Natomiast przy nasadzie mam ciemne włosy i do nich potrzebuję już innych produktów.

Jest kilka produktów, które bardzo chciałabym wypróbować. Są to przede wszystkim marki, które znam, używa ich produktów i jestem bardzo zadowolona.


Moja wishlista dla włosów BLOND:


KERASTESE

Pierwsze produkty, na które mam ochotę, to marka Kerastese i jej kąpiele do włosów - Kąpiel do włosów. Obie przeznaczone są do włosów rozjaśnianych i przypuszczam, że ich działanie będzie bardzo podobne do siebie. Kąpiele mają za zadanie nadać włosom miękkość i połysk, zniwelować żółte tony i po prostu sprawić, by nasze włosy były NA BŁYSK! Kerastese ma całą linię przeznaczoną do włosów blond - Blond Absolu.

 


FANOLA

Jak już wspominałam niedawno, ta marka bardzo mnie zainteresowała swoją linią do włosów po keratynowym prostowaniu, a teraz chciałabym wypróbować ich największy hit - linię NO YELLOW. W skład tej serii wchodzi szampon i maska, a oba z tych kosmetyków można kupić w pojemności 350 i 1000 ml. Jeśli się nie mylę, oba te kosmetyki są fioletowe i najlepiej używać ich w rękawiczkach, ale przeczytałam sporo recenzji i dają niesamowity efekt w ochładzaniu koloru.

 


 MATRIX

Tę markę znam od lat i jej produkty bardzo mi odpowiadały. Seria Total Results So Silver jest właśnie przeznaczona do włosów blond, na których chcemy zneutralizować żółte odcienie. Natomiast Matrix ma jeszcze linię Total Results Brass Off, która ma za zadanie neutralizować rude odcienie, co też jest bardzo ważne, ponieważ sporo włosów blond wypłukuje się nie w żółte, a w miedziane odcienie.

Znacie którąś z tych serii? Możecie coś polecić?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger