×

GLOV HOLLYWOOD COLLECTION | KOLEKCJA PĘDZLI DO MAKIJAŻU MARKI GLOV

  Witajcie Kochani!

Marka GLOV już od kilku lat jest obecna na rynku. Pamiętam jak ich rękawiczki i  te duże ściereczki weszły do sprzedaży. Był na nie przez chwilę szał. Chociaż muszę Wam szczerze przyznać, że ja sama nie polubiłam samego demakijażu przy użyciu GLOV, to zużyłam ich dość kilka  - zarówno jeszcze w pielęgnacji Juniorka, jak i w swojej własnej.

Ale nie o rękawiczkach czy ściereczkach dzisiaj mowa, ale o najnowszym projekcie marki GLOV czyli o zestawie pędzli GLOV Hollywood Collection, który powstał przy współpracy z makijażystką Wiką Anną. A przesyłka PR zapakowana była w genialną walizko-kosmetyczkę - to jest sztos! 

Kolekcja składa się z sześciu pędzli, z czego 2 są dwustrone.


Let it Glow or Stay Matte
T dwustronny pędzel zakończony z jednej strony bardzo uniwersalny kształtem, który nada się zarówno do pudru pod oczy, rozświetlacza, różu czy wielu, wielu innych funkcji. Druga strona pozwala na precyzyjne nałożenie rozświetlacza, do rozświetlacza płynnego czo czy też do korektora.

Kiss Me in LA
Przeznaczony jest według producenta do pomadki, i owszem, będzie się sprawdzał w tej roli. Jest jednak na tyle szeroki, że spokojnie możemy go też użyć do punktowego nakładania korektora czy też czyszczenia granicy ust lub odcięcia przy oku.

Sunset Story
To znów pędzel bardzo wielofunkcyjny. Kształtem nieco podobny do jednej strony Let it Glow or Stay Matte, jednak ciut większy. Nim nałożymy i puder, i bronzer, i róż, i rozświetlacz, i puder pod oczy. Jednym pędzlem można zrobić całą twarz.

Perfect Skin
Dwustronny pędzel przeznaczony do płynnych i kremowych produktów. Dla mnie najmniej użytkowy, bo ja akurat nie przepadam, ale wiem, że wiele osób bardo lubi. Obie strony są wykończone na płasko, z czego jedna strona na równo a druga pod skosem.

Hollywood Star
To tzw. "jajeczko". Pędzel przeznaczony i do pudru, i do konturowania, czy może raczej opalania twarzy. Bardzo lubię ten kształt, polecam go często.

Sunkissed in Malibu
Kolejny świetny kształt, zarówno do pudru, jak i do konturowania. Bardzo lubię skośny kształt, praktycznie sam blenduje bronzer.

Wszystkie pędzle wykonane są z włosia syntetycznego. Są bardzo miękkie. Ich trzonki są leciutkie dzięki czemu pędzlami bardzo łatwo się pracuje.


Razem z pędzlami dostałam od marki dwa ich flagowe produkty - rękawiczkę oraz travel size na paluszek. Do tych ravel size mam ogromny sentyment - używałam ich na nosek Juniorka. Rękawiczki bardzo lubię do domywania twarzy z maseczek.

A w przesyłce znalezłam jeszcze zestaw wielorazowych waccików. Bardzo się cieszę, bo od dłuższego czasu przymierzałam się do ich kupna. Wiadomo, że dla Klientek używam tych jednorazowych, ale ju w swojej pielęgnacji chciałabym postawić na te wielorazowe.

Wszystkie produkty możecie kupić na stronie GLOV (link afiliacyjny) 

Znacie produkty GLOV? Trzymam kciuki za rozwój marki!

Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger