×

AVON CHERISH | KLASYCZNE KWIATY DLA KAŻDEGO

 Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was kilka słów o zapachu katalogowym

AVON CHERISH

Przyznaję się, że sama nigdy nie zwróciłam na niego szczególnej uwagi, ale dostałam go w prezencie, więc i na niego przyszedł czas na blogu.

Zapach

Cherish to kompozycja kwiatowa. Główne skrzypce krają tu białe kwiaty, a na ich tle lekko przebija się kwiat wiśni. Pomimo tego, że w nutach głowy mamy owoce, one stanowią raczej tło dla kwiatów. Zapach jest bardzo przyjemny, bardzo kobiecy. Będzie w sam raz dla wielbicielek nie bardzo skomplikowanych kwiatowych zapachów. Dlaczego? Bo zapach jest taki, po prostu... ot kwiatowy. Jest bardzo ładny, przyjemny, poprawny, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Czy to wada? Bynajmniej! Kwiaty są zawsze na topie i wiem, że polubi go wiele kobiet. 

W tej linii pojawiły się też już flankery i bardzo interesuje mnie z nich AVON CHERISH ESCAPE. Głównie dlatego, że w swoich nutach zawiera kochaną przeze mnie gruszkę, której zawsze szukam w perfumach, a także bardzo ciekawą nutę - Liść Dzikiej Truskawki. Po prostu muszę poznać ten zapach, bo te nuty nie dają mi spokoju. I spotkałam się z opiniami na ich temat, że to bardzo ciekawe perfumy. Czas ich poszukać.

Nuty zapachowe Avon Cherish:
Nuty głowy: Różowy Pieprz, Malina, Bergamotka
Nuty serca: Kwiat Wiśni, Jaśmin Wielkolistny, Mimoza
Nuty bazy: Gardenia Tahitańska, Białe Piżmo, Drzewo Sandałowe


Flakon

Flakon podoba mi się bardzo. Nieska buteleczka o asymetrycznych kształtach pasuje do swojej zawartości. Dla mnie flakon Cherish układa się jak płatki kwiatów, i z tym go właśnie kojarzę. Zarówno sam flakon, jak i korek.

Projekcja i trwałość

Tutaj nie ma zaskoczenia. Perfumy są wyczuwalne jakieś 5-6 gdzin, po tym czasie są już tylko bardzo delikatnie wyczuwalne, na samym końcu wychodzi z nich ta odrobinka charakteystycznej avonowej nuty, na szczęście nie jest tutaj pzytłaczająca.
Projekcja przez około godzinę jest nawet całkiem niezła. Później perfumy stają się bardziej bliskoskórne.


Z ciekawych zapachów Avon mam Wam jeden do polecenia, o nim już niedługo. Ale nie jestem na bieżąco z nowościami. Wyszło ostatnio coś ciekawego? Dajcie znać!

Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger