×

WODOODPORNY MAKIJAŻ OCZU

 Witajcie Kochani!

Lato trwa, wakacje się zaczęły, zbliżają się wyjazdy i urlopy. Wiele z nas rezygnuje wtedy z makijażu oczu w obawie o rozmazanie się w ciągu dnia spowodowane wysokimi temperaturami lub kontaktem z wodą. Mamy na szczęście obecnie szeroki wybór wodoodpornych kosmetyków przeznaczonych do makijażu oczu, którym nie straszny będzie kontakt z wodą ani roztopienie się.  Mi zawsze najbardziej brakowało podkreślenia oczu, dlatego cieszę się, że znalazłam kilka kosmetyków, którym mogę zaufać.

Wodoodporny tusz do rzęs

MAYBELLINE CILS SENSATIONAL w wersji wodoodpornej to mój ulubiony wodoodporny tusz. Zużyłam już sama nie wiem ile sztuk, sprawdziłam na wielu, wielu imprezach. Po prostu używam go dla Klientek i wiem, że przetrwał każde warunki. Oprócz tego, że jest wodoodporny, to jeszcze fajnie podkreśla rzęsy, pogrubia je i wydłuża. I kosztuje ok. 30 zł bez promocji.


Ja osobiście jakoś nieszczególnie używam eyelinera, ale wiem, że wiele z Was używa i nie wyobraża sobie siebie bez kreski. Eyelinery INGLOT mam przetestowane bardzo dobrze, ponieważ znów - używam ich na Klientkach. Świetnie sprawdzają się nie tylko na powiekach, ale i na linii wodnej. Gdy tylko zastygną, trzymają się idealnie!

Ja swoje brwi mam akurat dość grube i ciemne, ale często słyszę od Klientek, że najważniejszym elementem makijażu są dla nich brwi ( i również rzęsy) i to one są dla nich niezbędne nawet gdy rezygnują z całej reszty makijażu. Fantastyczne kredki ma marka Catrice. Są cieniutkie, idealnie rysują pojedyncze włoski. Ich jedyny minus - dość szybko się kończą, ale za te kilkanaście złotych naprawdę warto.

Macie jakieś godne polecenia kosmetyki do wodoodpornego makijażu oczu?
Dajcie znać

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger