×

Bajkowy Dzień Dziecka - Podziękowanie !!!

Witam Was Serdecznie!

Post dzisiaj nietypowy, bo dziękczynny :)
Tak :) Chciałam bardzo, bardzo podziękować kilku firmom.

2. czerwca w Wieliczce miał miejsce Bajkowy Dzień Dziecka organizowany przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Na tej imprezie była loteria i Hospicjum szukało firm, które zgodziłyby się przekazać swoje produkty na rzecz loterii. Postanowiłam się włączyć do Akcji, chociaż było już trochę późno i mało czasu to jednak udało się.

W związku z tym chciałam podziękować firmom:

Barwa SP. z o.o. - za przekazanie kosmetykówByDziubeka - za przekazanie biżuteriiSkarby Syberii - za przekazanie voucherówBardzo też dziękuję Oliwii z Perfect Beauty Blog, która ogromnie mi pomogła udostępniając kontakty - dziękuję ci Kochana :*

TO cudowne, że jest jeszcze wiele osób, dla których bezinteresowna pomoc to nie jest stracony czas i pieniądze. Chorych dzieciaczków jest wiele, aby im pomóc Hospicjum potrzebuje pieniążków, których jest zawsze za mało :) Pracują tam wspaniali ludzie, dla których najważniejszą sprawą jest pomóc dziecku i jego rodzinie przejść przez trudne chwile jak najłatwiej i z uśmiechem na twarzy.

Też chcesz pomóc? Nic łatwiejszego nie ma! Możesz przekazać Darowiznę ( szczegóły TUTAJ ), kilka złotych wystarczy, nie musi to być duża kwota. Ziarnko do ziarnka...
A może bierzesz Ślub?? Zamiast kwiatów, które później wyrzucisz, poproś aby goście wrzucili ich równowartość do Skarbonki MHD. Wystarczy, że skontaktujesz się z Panią Emilią, a wolontariusze pojawią się na Twoim ślubie z puszeczką. AKCJA ŚLUB OPISANA JEST TUTAJ!!!

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję!!!!

Ania

13 komentarzy:

 1. super, że firmy włączają się w takie akcje;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że tyle zrobiłaś! To naprawdę dużo! Podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Akcja Ślub to wspaniały pomysł, chętnie wzięłabym w tym udział - gdybym oczywiście planowała wychodzić za mąż :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziękowania dla firm, że włączyły się w taką akcję, to się chwali!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przemiły gest ze strony firm i Oliwii :-)) bardzo fajnie czytać takie newsy!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger