×

Douglas | Gentle Eye MakeUp Remover

Hej :)

Dzisiejszego posta piszę aby się trochę poznęcać :)
To żart  oczywiście ale dzisiaj piszę by Wam kosmetyk zdecydowanie odradzić.
Gentle Eye Make-Up Remover to dwufazowy płyn do demakijażu oczu, który wg producenta:
gruntownie i łagodnie usuwa makijaż z wrażliwych partii skóry w okolicach oczu nawet z wodoodpornego makijażu. Dwufazowa formuła zawiera ekstrakt z rumianku, który działa uspokajająco i relaksująco na skórę. Nie zawiera alergenów i parabenów. Przeznaczony jest również dla skóry wrażliwej. A mnie on po prostu wkurzał!
1. Ta butelka jest okropna - kręcę i kręcę zakrętką, kręcę  i kręcę a na koniec jeszcze muszę pociągnąć nakrętkę i to całkiem mocno. Wrrrrrr!!!! I jeszcze tak beznadziejnie się z niej wylewa, chlapie!!!! No masakra!!!
2. Płyn bardzo szybko się rozwarstwia, jeszcze nie zdążę nalać na wacik i widzę, że już się rozwarstwia. Przez to na waciku mam mniej i bardziej tłuste miejsca na waciku.
3. Zmywać to jeszcze w miarę zmywa ale z mocnym makijażem nie radzi sobie dobrze. Z takim dzienniakiem to ok, radzi sobie bardzo dobrze, ale już mocny wodoodporny liner czy wodoodporny tusz - tu sobie nie radzi.
 4. W normalnej cenie za dużą butelkę kosztuje 39 zł

Same minusy.
Jest tyle dobrych płynów dwufazowych i to w naprawdę fajnych cenach. Teraz odkryłam dwufazę z Delii, która kosztuje poniżej 10 zł. No po prostu szkoda $
Jak dla mnie :(

Miałyście / używałyście ?
Pozdrawiam,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger