×

Udało mi się! | Postanowienie na sierpień | Postanowienie na wrzesień?

Witajcie Kochani!

Chwaliłam się już, że 31. lipca mój blog skończył 3 lata.
3 lata a wydaje mi się jakbym miała go od zawsze. Nie wiem kiedy to przeleciało. Miałam kilka przerw w blogowaniu w tym czasie, nawet 2-3 tygodniowe, ale cały czas miałam i mam potrzebę pisania i dzielenia się z Wami swoimi spostrzeżeniami na tematy okołokosmetyczne głównie.

I właśnie 31. lipca postanowiłam sobie, że podejmuję wyzwanie na sierpień. Jakie? Że każdego dnia sierpnia ukaże się post! I co? Udało mi się! Jestem z siebie dumna. Owszem, kosztuje to trochę czasu, sporo samozaparcia i dobrej organizacji, szczególni, że jakoś nie piszę postów do przodu tylko zawsze na bieżąco.
SUPER! Mam nadzieję, że uda mi się podtrzymać ten trend i pisać jak najczęściej, a może i nawet codziennie!
Dzięki temu częstemu pisaniu wpadłam na pomysł Świecowej Niedzieli i w każdą niedzielę postaram się opisać dla Was jakiś zapach :) Muszę też zacząć pokazywać więcej swojej kolorówki :) Ale przy tym wszystkim bardzo, ale to bardzo, chciałabym ograniczyć ilość posiadanych kosmetyków. I mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko małemu rozdaniu z moich zapasów :D

A wrzesień? Czy jakieś postanowienie / wyzwanie?
A i owszem - mam jedno :) Ale ani nie powiem, ani nie napiszę. Mam niestety coś takiego, że gdy chwalę się swoim postanowieniem, cały świat się sprzysięga przeciwko mnie i nigdy mi to nie wychodzi. Z tego też powodu nie chwaliłam się swoim sierpniowym postanowieniem.
Gdy uda mi się zrealizować postanowienie wrześniowe - dam Wam znać :)

Buziaki!
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger