×

Męska strona :: NIVEA | Szampony mojego męża

Witajcie Kochani!

Hmm... O kosmetykach dla mężczyzn jeszcze chyba u mnie nie było :)
Może czas to zmienić? Chciałybyście ( chcielibyście? - wydaje mi się jednak, że większość czytelników to kobiety, póki co odnotowałam 2 blogujących / czytających kosmetyczne blogi mężczyzn ) poczytać o kosmetykach dla swoich drugich połówek?

Jakich szamponów używają Wasi mężczyźni?
Mój mąż używa tylko i wyłącznie szamponów Nivea. Do tej pory był to szampon NIVEA MEN Przeciwłupieżowy i tylko on gwarantował mu skórę głowy bez łupieżu. Gdy kiedyś kupiłam mu szampon schauma dla mężczyzn, też przeciwłupieżowy,to później sypało się z niego.
Ostatnio miałam problem ze znalezieniem szamponu NIVEA przeciwłupieżowego dla mężczyzn w drogerii i dzisiaj odkryłam prawdopodobny powód. NIVEA zmieniło butelki szamponów i przypuszczam, że mieli jakąś małą przerwę w dostawach. Dlatego kupiłam mężowi inny szampon, przeznaczony dla całej rodziny Szampon do włosów przetłuszczających się Fresh Energy.
Miałam obawy, że zacznie mu wychodzić znów łupież, na szczęście nic takiego się nie stało, ten szampon też się dobrze spisuje. Ja te go użyłam ze swa razy, gdy potrzebowałam czegoś bardziej odświeżająco / oczyszczającego do zmycia dużej ilości kosmetyków stylizujących.


Według mojego męża oba szampony  są bardzo fajne, dobrze oczyszczają włosy i pozwalają zachować ich świeżość. Nie powodują podrażnienia skóry głowy. Szampon Nive Men przeciwłupieżowy ma męski świeży zapach a fresh energy pachnie limonkami.
Mężuś nie ma ochoty na szampony innych marek, więc nie mam tutaj dużego pola do popisu - tylko szampony Nivea, najlepiej dla mężczyzn. Nowa linia wygląda tak:
Nie wiem czy składy się zmienią.
Poniżej znajdziecie składy tych dwóch, które mam w domu:

Jakich szamponów używają Wasi mężczyźni?


GIFT TIPS

Pomysłów na męskie prezenty mam zdecydowanie mniej niż na kobiece.
Inspiracji szukam cały czas.
Jeżeli Wasi mężczyźni lubią dłubanie przy samochodach, mają swoje garaże, w których lubią przebywać, to fajnym prezentem będzie np. szafka na narzędzia lub inne szafki do garażu. Znaleźć możecie takie np. na http://erabox.pl/


Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger