×

Kneipp Płyny do kąpieli | Radosna chwila relaksu, Przytulna kąpiel, Na dobranoc | Moje ulubione płyny do kąpieli

Witajcie Kochani,

Po wcale niedługim zastanowieniu mogę spokojnie przyznać, że Kneipp to moje ulubione płyny, esencje i olejki do kąpieli. Uwielbiam! Stosuję dla siebie, dla Juniorka i cały czas żałuję, że w Polsce mamy taki wąski wachlarz tych produktów. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.
Wczoraj otrzymałam przesyłkę niespodziankę od PR marki Kneipp a w niej... 3 płyny do kąpieli: Na Dobranoc, Radosna Chwila Relaksu oraz Przytulna Kąpiel. Wszystkie 3 już znam, na blogu pisałam już o Kneipp Płyn do kąpieli Na Dobranoc (KLIK) także zerknijcie, a dzisiaj pozostałe dwa.
Kneipp,  Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli
Przytulna kąpiel
Delikatne ciepło i rozluźnienie dla miłych chwil

Delikatnie rozgrzewający i odprężający Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli Kneipp® Przytulna kąpiel z naturalnymi olejkami eterycznymi z imbiru i kardamonu daje przyjemne uczucie  ciepła i bezpieczeństwa.
Naturalnie natłuszczający olejek makadamia i wysokowartościowy ekstrakt z miodu pielęgnują skórę, pozostawiając miłe i ciepłe odczucie.
Połączenie odprężającego zapachu, intensywnego koloru i trwałej piany sprawia, że ta kąpiel jest prawdziwym przeżyciem dla zmysłów.
 Zalety produktu
• delikatne ciepło i rozluźnienie dla miłych chwil
• naturalne olejki
• delikatna pielęgnacja
• długo utrzymująca się piana
• z imbirem, kardamonem, olejkiem makadamia i ekstraktem z miodu

 Piękny, słodko-orientalny zapach z nutami kardamonu i imbiru. Słodycz to chyba właśnie miód i makadamia. Kąpiel z jego dodatkiem to niesamowite odprężenie i przyjemność. Praktycznie mogę się podpisać pod wszystkimi obietnicami producenta.
Z zapachów kosmetyków, które znam, jest dla mnie cieplejszą wersję White Tea & Ginger z Bath&Body Works.Kneipp, Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli
Radosna chwila relaksu
Delikatna pielęgnacja i trwała piana

Kneipp® Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli Radosna chwila relaksu z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi ofiaruje dobre samopoczucie i radosne momenty. Nastrojowy, wesoły zapach odpręża ciało i duszę po stresie i napięciach życia codziennego. Naturalne olejki pielęgnacyjne zapewniają miękkie i sprężyste odczucie skóry.
Połączenie odprężającego zapachu, intensywnego koloru i trwałej piany sprawia, że ta kąpiel jest prawdziwym przeżyciem dla zmysłów.
Zalety produktu
• naturalne olejki
• delikatna pielęgnacja
• długo utrzymująca się piana

Gdy pierwszy raz poznałam ten zapach, chyba w formie kryształków do kąpieli, to się zdziwiłam. Normalnie mi śmierdział... do czasu gdy rozpuściłam je w wodzie. Po prostu zapach był zbyt intensywny a po rozpuszczeniu w wodzie było już BOSKO! Tak samo z płynem. Po powąchaniu z butelki w noc uderza bardzo intensywny zapach, zbyt intensywny. A w wodzie... przepiękne maki. Zapach bardzo mi się kojarzy z KENZO FLOWER. Zapach jest BOSKI! Jestem w trakcie używania drugiej butelki tego płynu a ta będzie kolejną, na zapas ;)


Bardzo Wam polecam wypróbowanie tych płynów. A może już je znacie? Lubicie?
TUTAJ znajdziecie inne produkty Kneipp, o których pisałam.

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger