×

ESCADA CELEBRATE LIFE | AFIRMUJ ŻYCIE

Witajcie Kochani!

Marka ESCADA była mi obca do tej pory. Nie znałam dobrze ich zapachów, nigdy wcześniej nie miałam żadnego. I przyznaję szczerze, klasyczne dla marki kolorowe coroczne wypusty kojarzyły mi się z nadmierną słodyczą i nieskomplikowanymi kompozycjami. Moja wina gdyż skojarzenia te powstały w oparciu o... "odpowiedniki" marki. Wstyd. Wiem.

Marka ESCADA to jednak wiele ciekawych zapachów, nie tylko z tej najpopularniejszej linii. W 2017 roku powstała linia Celebrate. CELEBRATE LIFE jest drugim zapachem powstałym w tej kolekcji.


ESCADA CELEBRATE LIFE

AFIRMUJ ŻYCIE, BY EMANOWAĆ RADOŚCIĄ I NATURALNĄ ZMYSŁOWOŚCIĄ

ESCADA celebruje entuzjastyczną kobiecość nowym zapachem CELEBRATE LIFE – ze wszech miar kobiecą kompozycją, która potęguje w kobietach zdolność odczuwania szczęścia, zwiększa ich autentyczność i pewność siebie. ESCADA CELEBRATE LIFE odzwierciedla radosnego ducha, który przypomina kobietom, że warto w pełni korzystać z życia!

ESCADA słynie z tego, że zapewnia absolutne spełnienie poprzez przyjemności. Uosabia elegancką, śmiałą i wielobarwną kobietę, która spontanicznie rozjaśnia świat wokół siebie. Pozytywna, odważna i radosna kobieta ESCADA to wcielenie czaru, stylu i optymizmu. Jako drugi rozdział kolekcji CELEBRATE, ESCADA CELEBRATE LIFE pięknie dopełnia wyjątkową wizję nowoczesnej kobiecości marki ESCADA.  Wybierając składniki, które miały zwiększyć w kobietach zdolność korzystania z uroków życia, renomowany kreator zapachów – Aurélien Guichard wybrał te, które symbolizują uczucia kojarzone ze szczęściem i pewnością siebie. Łagodny i delikatny Bukiet Kwiatów skomponowany został z dwóch najbardziej legendarnych składników kobiecych perfum: róży i kwiatu pomarańczy. Kreator wybrał je, aby ukazać promienną i ponadczasową kobiecość. Kolorowy koktajl owoców w nucie serca składa się z gruszki i liczi, wtórujących szczęśliwej i młodzieńczej osobowości. Na zakończenie wyłania się nie mniej istotna, delikatna nuta bursztynowa, która przypomina migoczący woal i stanowi bardziej naturalną i swobodną interpretację zmysłowości. Składniki te zostały subtelnie połączone z kojącą melodią wanilii i drewna sandałowego, które nadają zapachowi ciepły charakter.

W kampanii reklamowej ambasadorka Sofi Fahrman uosabia pozytywne nastawienie marki ESCADA do życia. Ta szwedzka dziennikarka i reporterka mody żyje pełnią życia każdego dnia, bez względu na wyzwania, które napotka: „Czasem chodzi o drobiazgi, w które wkładamy całe nasze serce i które przynoszą nam mnóstwo radości”. Podobnie jak Margaretha Ley – główna projektantka i współzałożycielka marki ESCADA, Sofi wspaniale ilustruje umocnienie pozycji kobiet, aby mogły afirmować swoje życie. 


ESCADA CELEBRATE LIFE, jako część kolekcji CELEBRATE, nawiązuje wizerunkiem do naszej poprzedniej ikony – ESCADA CELEBRATE N.O.W.. Elegancki i smukły flakon cechuje wyrafinowany szyk – synonim marki ESCADA.


Nuty głowy: Gorzka Pomarańcza, Liczi, Gruszka
Nuty serca: Róża, Kwiat Pomarańczy, Bursztyn
Nuty bazy: Ambroksan, Piżmo, Wanilia
Zapach

Otwarcie zapachu jest bardzo gruszkowe, po chwili czuć mieszankę z pozostałymi owocami - gorzką pomarańczą i liczi. Ta soczyście owocowa część zapachu utrzymuje się przez około 30 min i powoli zaczyna się lekko wysładzać, nabierać charakteru i elegancji. Kwiatowo-ciepłe nuty stają się otulające, a owoce jedynie pobrzmiewają w tle nadając zapachowi odrobiny zieloności. Jest bardzo przyjemnie, jest radośnie ale i z klasą.
Ten zapach nie będzie przeszkadzał, nie będzie też migrenogenny.

Zapach jest bardzo uniwersalny i może się podobać kobietom w każdym wieku i na każdą okazję.

Brzoskwiniowo-różowa barwa idealnie pasuje do tego zapachu.

Flakon

Kształt flakonu jest prosty, dobrze leży w dłoni. Ładny korek.
To, co mnie dziwi w tym flakonie, to nadrukowane... liście miłorzębu japońskiego - spodziewałam się, że znajdę go w nutach tego zapachu, ale na próżno go tam szukać. Domyślam się jedynie, że miłorząb, jako roślina długowieczna, ma być symbolem niepoddawania się przeciwnościom losu.


Projekcja i trwałość

Zapach jest dobrze wyczuwalny z 2-3 m, przynajmniej w swojej początkowej fazie. Zostawia też lekki "ogonek".
Jego trwałość na ubraniach - nja materiałach rozwija się wolniej i jest bardzo długo wyczuwalny - szalik pachniał mi dalej nawet po 2 dniach.
Na skórze zapach rozwija się szybciej, ale spokojnie jest wyczuwalny przez 10h ( ja robię testy w zgięciu łokcia ).
Całościowo naniesiony spokojnie zostanie z nami cały dzień.
ESCADA CELEBRATE LIFE to woda perfumowana.
Cena zapachu to ok. 280 zł / 50 ml
Do kupienia m.in. TUTAJ

Znacie jakieś zapachy ESCADA?
Jest coś, co powinnam koniecznie poznać?

Buziaki,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm , Blogger